Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

erikson

Guru
25. avg 2007
21.548
5.529
113
Siol že zagovarja Vizjaka :D

Krapša verjame, da posnetek ni nastal s katero od bolj konvencionalnih naprav za snemanje zvoka, ki so bile na voljo leta 2007, na primer mobilnim telefonom ali diktafonom, saj je kakovost zvoka domnevnega pogovora Petana in Vizjaka za kaj takega previsoka.
Po njegovem mnenju obstajata dve razlagi: ali je šlo za profesionalno snemalno opremo ali pa je bil posnetek pred javno objavo strokovno "očiščen" oziroma kako drugače obdelan.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.237
2.083
113
SV SLO
Ko bodo RTVSLO novinarji pol toliko sposobni kot ta stric:


Bom z veseljem plačeval obvezno naročnino. Do takrat pa so greznica slovenskega novinarstva, ki živi od obvezne naročnine.
 
Zakaj ne stopiš na ZPM Moste-Polje? Ti bodo z veseljem pokazali statistiko za zadnjih 10 let. :nigladek:


kdo pa je vodil vlade zadnjih 10 let? morda zanjih 20 let? KOliko časa so bili na oblasti ti ki sedaj omejnajo revščino? A ni SD že kake volitve nazaj obljubljal blagostanje, pa karlo jurja penzije? Torej kje je problem? V revščini kot taki ki se jo pač trudimo odpraviti kot vemo in znamo ali je nemara problem v tem da se z revščino da nabirat politične točke in kazati na trenutno vlado (mora pa biti vlada desna da se razumemo) češ glej kako si grd, kolk revežev je pod tabo...
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in alkoholik

B81

22. jul 2007
34.657
9.050
113
najprej hocemo omiliti revscino z visjimi penzijami in dodatki ljudem, druzinam, potem pa poslusamo od levih, kako smo zapufali drzavo in da bodo to odplacevali se nasi vnuki.

In kaj zdaj, ce bodo? Bi blo bolje ljudi pustit "lacne"? Se bojimo, da ne bodo kasnejsi soncki imeli vsega polno rit?

Kje je zdaj vas altruizem, ko ste tako mehki?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Daj predstavi mi to statistiko. In zakaj potem ni med levimi vladami toliko poudarjeno da zivimo v hudi revščini?
Prede dvema letoma so na ZPM kazali polna skladišča hrane, danes pa prosijo za donacije hrane in toaletnih potrebščin. Zaradi nasprotovanja vladi, so gotovo ta skladišča spraznili v Ljubljanico. :nigladek: Vi s polno ritjo vidite samo sebe, za okolico dva metra stran se vam pa je.be. :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
je povedal agresivni sovražnik romov.
daj malo okrog sebe poglej no, nisi samo ti na tej zemlji.
 
Prede dvema letoma so na ZPM kazali polna skladišča hrane, danes pa prosijo za donacije hrane in toaletnih potrebščin. Zaradi nasprotovanja vladi, so gotovo ta skladišča spraznili v Ljubljanico. :nigladek: Vi s polno ritjo vidite samo sebe, za okolico dva metra stran se vam pa je.be. :evil:


ZPM živi od tega kar dobri ljudje dajo. Imamo recimo en kup nevladnkov, inštitutov ki so sami sebi name...a se strinjaš da se nepotrebnim nevladnikom odvzamejo sredstva, dodelijo npr Karitasu. ZPMju Anini zvezdici itd.... ali ne?

pa da te razveselim/razžalostim imam kar polno rit, na zadnjih volitvah sem dal glas Janši, nekje vsake 3 mesece nekaj nakažem na Karitas, Viljemu Julianu, občasno pomagam eni družini iz tega društva in nedolgo nazaj sem nakazal za deklico (bila je neka akcija) prav tako iz tega društva.

Bo šlo ali boš še naprej drkal in podje***l?
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.204
2.440
113
v lokalni ostariji
Prede dvema letoma so na ZPM kazali polna skladišča hrane, danes pa prosijo za donacije hrane in toaletnih potrebščin. Zaradi nasprotovanja vladi, so gotovo ta skladišča spraznili v Ljubljanico. :nigladek: Vi s polno ritjo vidite samo sebe, za okolico dva metra stran se vam pa je.be. :evil:
Mi s polno ritjo iscemo ljudi, katerim bi omogočili delo ter zasluzek posledicno bi revscina se zmanjsala.

Kako enostavno se manipulira. 2 leti nazaj prikazujes med in mleko. Sedaj das navodilo da prosijo za donacije da se ja pokaze kako je slabo. In revscina je usekala v 1 letu :) kako prikladno. Naivnezi tipa.bizi in mare2 pa nasedajo.

Sprememba je samo da so eni malo odrezani od korita...
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.067
5.749
113
blizu močvirne prestolnice
1634832079274.png