Router z repeater funkcijo

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Zivjo,

Internet imam preko HotMobil-a (hofer). Torej samo mali modem z wifi signalom...

Pojavila pa se je potreba po zicnih priklopih (ikea hub, hi-fi...)

Toliko sem ze zbrskal, da potrebujem router z repeater funkcijo, da hofer in router komunicirata med seboj brezzicno, vse ostale naprave pa zicno in brezzicno z novim routerjem...

Sedaj pa vprasanje, kater router za cca 50€???

Sam sem nasel samo tega... je ok? Se dobi kaj boljsega?

Hvala!

Lp
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Ok, hvala.
Sem narocil tistega z linka, je kar tezko najdet modele s to funkcijo.

Imam starga tplinka, se ga da tudi predelat, samo komentarji niso bili prevec vzpodbudni... sem potem raje nabavil novega, pa baje se boljse oddaja, kar pa tudi ni nikoli prevec:)
Se cakam, da ga dobim, pa bom videl kako dela.
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Ena opcija je tudi nabava klasičnega routerja, ki omogoča vstavitev SIM kartice (ali direktno ali preko USB dongla). Potem več ne boš rabil tiste Hoferjeve naprave.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Ja, pardon, sem potem izbrisal post pred tvojim citiranjem, ker sem potem odprl link in videl mimovrste. No, jaz sem ga tudi v nedeljo narocil po srecnem nakljucju za 33€ na mimovrste in ze dela doma.. :D
Torej, si ga tudi ti nabavil za ta denar. Ker, preden sem vrgel v kosarico, sta bila samo se 2 na voljo....
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Se porocilo;

Dela preko WDS mode. Tisto kar je bilo v opisu je Access point in to samo preko kabla... Torej ruter mora bit s kablom povezan z modemom...

Sedaj preko WDS pa dela tako, kot jaz potrebuje.

Delal sem pa po teh navodilih. Ce bo se kdo delal, se lahko ustavi nekje na polovici videa, kjer razlaga kako se vklopi guest mode...