ROSSI V DUCATI!!!

JPM

æale
23. jul 2007
983
0
16
44
BEŽIGRAD,IZA SEDAM GORA I SEDAM MORA...
a to resno da bo mel rossi dva proizvajalca gum?
crazy1.gif
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Citat:
Uporabnik JPM pravi:
a to resno da bo mel rossi dva proizvajalca gum?
crazy1.gif
Spredaj Michelin, zadaj Bridgstone, na avtu pa Dunlop.
Sedaj pa resno: on bo vozil na Bridgstonu, druga polovica garaže (Lorenzo) pa na Michelinu.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Kaj te muči? Človek vpraša, če bo Rossi imel dva opremljevalca gum, mu odgovorim, ti me pa napadeš, češ da mu je bil lansko sezono Michelin kriv za slabo zadnjo dirko...? WTF?
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
OK. Sem mislil, da je letelo na mene, pa vidim, da je slučaj, ker sem bil zadnji.

P.S. Persen se poje, ne popije. Lahko ga pa poplakneš s tekočino. To govorim zato, da ne boš kdaj spil kak dunajski zrezek, potem pa pojedel pivo na koncu...
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.253
113
Iskajoč brata
po mojem mnenju ne bo nic.

Drgac osebno sem za Stonerja, sam to navdusenje traja ze od 250cc, ka je vozu KTM. Ze takrat mi je padel v oci in se je nadaljevalo tud v Moto GP. Zlo sn vesel za njega, da je imel tako dobro sezono, vendar sem pa celo sezona, razen parkrat, pogresal dvoboje med Stonerjem in Rossijem.
Letos je dukati imel odlicen paket, sam mam se vseeno mnenje, da je Stoner odlicem dirkac. Pa preden me boste vsi Rossi navdusenci napizdil, Stonerja ne bom z nobenim primerjal, sam ostal bom pri svoji zgornji izjavi.

Drgac pa tud svaka cast Rossi-ju, da je iz Yamahe potegnu to kar je lahko. Doctor le ostaja Doctor