Ropanje bankomatov

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #9334

Sedaj gledam tisto iz Karlovca - pišuka, 6 minut akcije ! :eek:

Jih je nekaj jebalo najprej, kot zgleda. Najprej je tip zvrtal dve luknji, prvo za detonator in drugo za plin. Potem je nafilal acetilen iz rjave flaše - pa ni bilo nič. Potem je ponovil z avtogenim (acetilen + kisik). Sedaj je pa bilo :p !

Šest minut čiste akcije, v čistem miru? Brezveze zapravljat denar za policaje in varovanja! :bonk::valjamse::valjamse:

Naš minister za notranje zadeve bi si po uradni dolžnosti moral kdaj pa kdaj ogledat kakšen Eastvoodov film. Izobraževanje pa to. :valjamse::valjamse::valjamse:
 

jesen

Pripravnik
18. okt 2010
565
5
18
Da bi za varovanje bankomata poskrbeli z kvalitetnim tehničnim varovanjem in video nadzorom se pa jim ne splača, raje prenašajo materialno škodo !
 
13. jul 2011
2.677
625
113
Zakaj, če je od NKBM? Se jih drži kaki posebni sloves?
Ups, tukaj se moram ugrizniti v jezik. Pred časom so banditi odpeljali en bankomat v bližini, pa ga niso nadomestili z novim. Prepričan sem bil, da je od NKBM, pa sem se sedaj spomnil, da je bil od druge banke. :oops1:
Mi je pa čudno, da bankomati nimajo GPS/GSM modula za sledenje in alarm, če se premakne več kot npr. 100m. Lahko bi tudi obarvalo denar v kaseti. Prav tako bi lahko imeli senzor za eksplozijo in bi obarvalo denar.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jesen

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.636
6.044
113
pri taščici
Saj se ne bodo
Da bi za varovanje bankomata poskrbeli z kvalitetnim tehničnim varovanjem in video nadzorom se pa jim ne splača, raje prenašajo materialno škodo !
Saj se ne bodo lotili bankomatov, kjer je varnostna sluzba cez hodnik ali cesto. Nekje v rovtah, kjer ima policija in varnostna sluzba do tja pol ure in vec. Tisti so bolj zanimivi.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

No, tule v Boštanju so v resnici imeli samo par sto metrov in čez most ... če bi se lopovi hoteli malce bolj zihrati, bi dejanje izvedli par mesecev prej, ko je bil nadvožnjak zaprt (pol leta :rolleyes: ).
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Zbudilo me je sredi noči, še nekaj časa sem poslušal in razmišljal, pa do jutra ni bilo nobene sirene ali kakega drugega intervencijskega znaka. Niti oni pes ni zatulil od Boštanja sem, češ da ga ketna malce bolj žuli. :(
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.115
3.590
113
Marlbor
Zakaj, če je od NKBM? Se jih drži kaki posebni sloves?
V moji bližini so 2 zastarela nadomestili z ničemer ... zgleda je drugod podobno.
Vzrok za ukinitev je bilo baje premalo transakcij, pri čemer ne vem, če so upoštevali, da recimo praktično noben vikend nista delala. 18. in zadnjega v mesecu pa že dopoldne prazna in ju po 2 dni ni noben napolnil ...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ja, pol bi pa bilo možno, da banka kar sama to dela. Na nežen način ukinja nerentabilne bankomate, pa še zavarovanje bo zraven pokasirala :cheer::cheer::cheer:

- Starebabe.press