Rok uporabnosti

pikanika

Pripravnik
26. nov 2007
131
0
16
Citat:
Uporabnik Mitzy pravi:
Mislim, da se ne izloči se sladkor, pač pa mlečna maščoba. No, ampak point pa ostaja
smile-1.gif

ne-ne-1.gif
Izloči se kakavovo maslo.
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.665
503
113
41
povsod malo
Citat:
Uporabnik PNG pravi:
ksz


pa še eno povezano vprašanje-ali recimo sir, ki je že zaæel malo plesniti, vržete stran takoj ob pojavu plesni (pa čeprav to pomeni, da vržete stran 200g ali več sira) ali le obrežete plesnivi del stran, ker vam je škoda vreči velik kos sira stran?
Včasih sem bla precej bolj tolerantna do tega in smo samo obrezovali...dokler me ni en mikrobiolog čist zastrašil, da že ob pojavu prve plesni obstaja tok enih scen na hrani, da je bolje vreči stran.

Te je kar pravilno zastrašil plesen ima neke vrste korenine in gre zelo globoko v recimo sir in ko ti vidiš plesen je že povsod in je treba vse vržst stran.
Sej nebi preveč strašil amapk zaradi plesni imaš lahko hude zdravstvene težave od črevesnih do pljučnih...
 

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.545
78
48
Od križišča mal naprej na desno
Vsaka stvar ima rok uporabnosti do določenega dneva, kar pa ne pomeni da ni več užitno, sploh če je hranjeno na pravi temperaturi. Seveda to ne velja za vse izdelke. V primeru jogurta sem naredil primerjavo okusa, ki se ni razlikoval z tistim, ki ima rok uporabe do npr. 15.3.08. Včasih smo delali kislo mleko kar doma, ko je rok mleka pretekel smo ga kisali pa tut ni nihče zbolel zaradi tega, ubistvu je bilo to kislo mleko daleč najboljše. Rok uporabe je določen samo za zaščito kupca in firme, ki to proizvaja, uporabno pa je lahko še dealeč po roku.
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Ja, ampak js vseeno ne bi jedla nečesa s tok pretečenim rokom no..
crazy1.gif

Bi mi pomoje že kr u glavi blo slabo ker bi vedla, kaj sm pojedla.
hipohonder.press
grin1.gif