Rodos

Cavalierka

Pripravnik
19. sep 2007
118
0
16
osrednje-slovenska
Dolina metuljev (ko razprejo krila so zelo lepi) - metulji se zbudijo na večer, jih je pa milijon (brez pretiravanja)
200310-IMG_0049.JPG
 

Priponke

  • 200310-IMG_0049.JPG
    200310-IMG_0049.JPG
    220,6 KB · Ogledi: 327

Cavalierka

Pripravnik
19. sep 2007
118
0
16
osrednje-slovenska
Tradicionalne slaščice (v T. imaš prav voden ogled po Marmarisu - najprej zlatarna, tovarna slaščic, potem preproge in na koncu neskončni turški bazarji).
200318-IMG_0170.JPG
 

Priponke

  • 200318-IMG_0170.JPG
    200318-IMG_0170.JPG
    147,3 KB · Ogledi: 341

turist

Zelenc'
16. jan 2008
3
0
1
Meni so bolj všeč popoldanski timingi, glede zamud ; tu se pa vidi, da malo letite..Odgovornost za zamude ima prevoznik, to je adria airways in ne agencije organizatorji: intelekta, kompas, sunholidays,gulet itd...
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
letim vsak mesec ampak jutranji timingi so zakon, moraš vedet, da je potrebno zapustiti sobo do 10. oz 11. ure, potem pa čakaš na transfer do letališča kot nor na recepciji. Lahko se greš sicer kopat, odvisno od časa leta ampak raje tudi zjutraj zgodaj domov.
 
Nazadnje urejeno:

keba

Pripravnik
6. sep 2007
102
0
16
BG
Poglej, ker me ne poznas, mi ne govoriti koliko jaz letim, ker nimas pojma. Veckrat kot ti verjetno ne, ker delas v agenciji.
grims-1.gif

Drugace pa raje zapri gobec pa si ne zeli da se razpisem kaj je pri vas vse narobe, ker vam moj opis verjetno ne bo sel v korist agencije in pridobivanju novih strank. Kar se tice zamud in sprememb leti na vase obvescanje, ki ga sploh ni, izgleda. Da o nekem kvazi stantku, ki ga imate na Brniku sploh ne govorim. Amaterji.

Opisal sem svoje izkusnje da bi komu pomagal, ne pa skodil agenciji. Potem pa se neki "turist" registrira na forum samo zato, da bi povdaril kako ugodne cene imajo in podobno in na vse pretege zagovarja agencijo (kar je razumljivo, a ni lepo lagati, ves?). Pa, a ti res mislis da je narod tako naiven? Sicer ti pa zadnjic repliciram, ker nima smisla.

Ce koga se kaj zanima, pa naj vprasa.
 

zdravnik

Pripravnik
11. avg 2007
935
0
16
MB
hm, na jugu rodosa, zelo piha, tako da bo kopanje bolj bogo, pa sončenje tudi....

hm, kaj pa vem če je rodos dobra odločitev za družino???

plaže so lepe....
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
definitivno je za družine, glej pa predvsem kraj Faliraki, mogoče še Kolymbio.
 

Cavalierka

Pripravnik
19. sep 2007
118
0
16
osrednje-slovenska
Za Faliraki pravijo, da je "okupiran" z Angleži, je pa zelo lepo v Falirakiju, ampak vse umetno. Prav v Rodosu so res kar veliki valovi, ampak so bile tam tudi družine, odvisno koliko stare otroke imaš. Valovi so lahko tudi zelo zabavni...
smile-1.gif
 

keba

Pripravnik
6. sep 2007
102
0
16
BG
Citat:
Uporabnik zdravnik pravi:
hm, na jugu rodosa, zelo piha, tako da bo kopanje bolj bogo, pa sončenje tudi....

hm, kaj pa vem če je rodos dobra odločitev za družino???

plaže so lepe....

Na jugu otoka jaz osebno sploh nisem bil. Jaz sem bil na skrajnem severu otoka, tam kjer je rt in glavno mesto. Desno od rta so plaze lepe in morje mirno. Ce ti zapase malo vec vetra in malo vecjih valov, gres pac levo od rta kaksnih 100-200 metrov in se zasidras tam. Zanimiva razlika. Kakor komu pase. Kar se tice druzine, je tisti del desno od rta vec kot primeren, lahko preverite tudi osebno ker je tam ogromno otrok. Na zahodni strani pa res malo bolj redko vidis druzine ker moras biti malo bolj pozoren na otroka ko gre v vodo da se mu kaj ne zgodi zaradi bolj nemirnega morja....
Prilagam sliko (ta je iz neta) rta, kjer je razvidna zahodna stran obale in severna (desna stran slike je zahodni del).
Zahodni del obale je prikazan tudi na prvi izmed mojih objavljenih slik.
208594-rodosrt.jpg
 

Priponke

  • 208594-rodosrt.jpg
    208594-rodosrt.jpg
    38,8 KB · Ogledi: 325