Ce smem pripomniti zgolj misljeno na splosno:Itak, da ne bo vredu, ker se šele med resnim delovanjem pokaže, kaj se da spremnit za boljše delovanje in kaj se mora spremenit. Vrt se spreminja in tako dalje. Če bi sam nardil montažo to ne bi bil problem. Tak boš pa klical servis za vsako al kaj?
Neprestano spreminjanje instalacij in neupostevanje pravil tehnologije, je vcasih bolje ce to naredi nekdo ki ve kaj pocne...
Ogromno primerov je ko uporabniki veliko poslabsajo zato ker ne poznajo omejitev tehnologije.