Ribje palčke ?

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.950
1.260
113
Trenotno jih kopujem v Hoferju ker se mi zdijo najboljše tam...

Imajo kje drugje tudi kakšne dobre ?


Lp
 

Mantara

Pripravnik
6. avg 2007
355
3
18
Jaz osebno jih nebi nikoli jedel. V ribje palčke dajo ves odpad od rib ki jim ostane. Preverjeno iz prve roke.
 

kane

Gay(lord) Fucker
11. avg 2007
1.224
0
36
34
Fufn
Samo so pa dobre
smile-1.gif
 

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
Moja mat jih je slučajno kupla v Family Frostu... pa mi niso nč posebnega...

Mam ful rada ribe pa to... sam te ribje palčke mi pa nekok ne potegnejo sploh...
smirk-1.gif
 

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Citat:
Uporabnik AndrejD pravi:
Trenotno jih kopujem v Hoferju ker se mi zdijo najboljše tam...

Imajo kje drugje tudi kakšne dobre ?


Lp

Katere iz Hoferja?
Imajo 2 ali celo 3 vrste.

Ne vem pa, ali se samo meni zdi, ali so te ribje palčke dosti slabše kvalitete, kot so bile pred leti!?
Probala sem vse od Mariva, Ledo, Espersen, Frigomar...pa mi nobene niso več OK
tongue-1.gif
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Tisto kar je v teh palčkah ni niti malo podobno ribi. Tako kot bi rekel, da je v Nuggets-ih kvalitetno piščančje meso. Normalno da je pa dobro saj dodajo xy umetnih dodatkov (ojačevalcev okusa), ki naredijo dober okus pa če je noter samo sranje. Bol se splača en file kupt pa ga narezat na "palčke" in jih spohat. Vsaj veš kaj ješ čeprav je malo dražje.
 
Nazadnje urejeno:

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.950
1.260
113
Sestavine:

Meso bele ribe* 65%, pšenična moka (vsebuje gluten), voda, rastlinsko olje, sol, začimbe, kvas.

*aljaški polak (A)
Ribolovno območje: FAO 61.67 PAcifiški ocean, divji ulov.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.950
1.260
113
Citat:
Uporabnik pumaX pravi:
Citat:
Uporabnik AndrejD pravi:
Trenotno jih kopujem v Hoferju ker se mi zdijo najboljše tam...

Imajo kje drugje tudi kakšne dobre ?


Lp

Katere iz Hoferja?
Imajo 2 ali celo 3 vrste.

Ne vem pa, ali se samo meni zdi, ali so te ribje palčke dosti slabše kvalitete, kot so bile pred leti!?
Probala sem vse od Mariva, Ledo, Espersen, Frigomar...pa mi nobene niso več OK
tongue-1.gif

15 Ribjih palčk (A)

A- Aljaški polak (Alaska-Seelachs)
B- polak ? (Seelachs)
 

hgard

Majstr
22. jul 2007
4.041
493
83
Zadnje čase se mi dogaja, da v fritezi čisto razpadejo. Pa ne samo palčke, tudi nekatere panirane ribe
frown-1.gif
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Citat:
Uporabnik hgard pravi:
Zadnje čase se mi dogaja, da v fritezi čisto razpadejo. Pa ne samo palčke, tudi nekatere panirane ribe
frown-1.gif

To so zadeve, ki so že panirane in jih samo za kratek čas damo v fritezo. Ponavadi razpadejo !
frown-1.gif
Doma z temi stvarmi delamo drugače in sicer:

Žena kupi tisti papir za peko, ga da v pladenj ta veliki od pečice in nanj zloži te ribje palčke. Ne eno na drugo, temveč jih lepo porazdeli, da nebo kdo mislil, da jih vsipamo na pladenj pa adijo !
Ne lepo jih zloži, potem ponavadi zraven kupi tisti krompir v kosih, ki je rahlo začinjen in ga da zraven peči. vseskupaj da v pečico (protroln) in peče. Na koliko ter kako dolgo nimam pojma bi jo moral vprašat ko pride domov. Zadeva je enkratna, za prste polizat.
Kupujemo pa v Hoferju te ribje palčke prav tako ta krompir.
Imajo pa v hoferju lignjeve palčke, ki pa so ŠE boljše od teh ribjih .... njami.