Revolut bančni račun

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.958
321
83
www.svetidej.com
Za sedaj še nič.

Naslednji korak bo, da ti bo Revolut omogočil prenesti denar na Revolut Bank UAB.

V naslednjem koraku če boš imel denarna sredstva na Revolut Bank UAB boš lahko naročil fizične/virtualne kreditne kartice z limitom do 3.000 € ali zaprosil za kredit do 8.000 €.

Trenutno je možno denarna sredstva prenesti na Revolut Bank UAB če si uporabnik iz Litve ali Poljske. Kreditna kartica in kredit je trenutno možen samo v Litvi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gamero

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.958
321
83
www.svetidej.com
Odvisno kakšno imaš kreditno oceno. Revolut računa samo obresti, brez kakšnih dodatnih stroškov potrditve.

Tako ti še težko povem ali je ugodno ali ne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gamero in Jabe

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.958
321
83
www.svetidej.com
Seznam ni namenjen kdaj je banka začela ponujati storitev končnim uporabnikom, ampak kdaj je pristopila v shemo. To je uradni seznam EPC-ja.

Revolut je končnim uporabnikom bil na voljo po 1.7., čeprav je pristopil v shemo 1.6. N26 je v shemi, samo ne ponuja odhodnih transakcij. Da dela Revolut > N26 je "kriv" Revolut, da ne dela instantno N26 > Revolut je krivda izključno na strani N26.

Slovenske banke skoraj zagotovo ne bodo 7.12. začele to ponujati končnim uporabnikom. Verjetno sprva za doplačilo. Pa tudi Revolut bo moral posodobiti seznam bank, preden bodo začele delati instant transakcije s slovenskimi bankami.

Zagotovo bodo transakcije Revolut > slovenske banke instantne kmalu (če 7.12. drži verjetno še letos), obratno si pa ne bi upal napovedati.
 
  • Všeč mi je
Reactions: crashednburnt

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.958
321
83
www.svetidej.com
Revolut ima na Poljskem v beta testiranju Pocketse:

How it's working? In the application in the pockets tab, from among ready-made pockets, you choose the right one or create your own, illustrating what you save money for. Let it be, for example, a "house". Next, the payments that will be made from this wallet are indicated. At this stage, you can click on a previously established recurring transfer or create a new one.

In this way, all future transfers for this purpose will be made from this pocket. If it runs out of money, the required amount will be debited from the main account.

content_revolut_pockets.jpg

content_revolut_pockets_1.jpg

content_revolut_pockets_2.jpg


Iz slik je videti tudi, da imajo Poljaki že cashback akcije in kreditne kartice. Verjetno vse 3 storitve povezane z Revolut Bank UAB.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: tomi

JakeOnBreak

Majstr
18. jun 2012
730
296
63

JakeOnBreak

Majstr
18. jun 2012
730
296
63
Jst še kar čakam :)
Možno, da vzrok tiči v temu, da sem prilive na Revolut večinoma dobival v funtih preko "local" (sort code & acc number) računa :sprasujemse:
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.958
321
83
www.svetidej.com
Kakšen imaš naslov v Revolut aplikaciji? Si se prijavil s slovenskimi dokumenti?

Če imaš britanski naslov ostajaš v GB. Če hočeš v tem primeru iti v Litvo si moraš spremeniti na slovenski naslov in še enkrat narediti verifikacijo.

Če ostaneš ali če te zmigrirajo v litvo ti lokalni britanski račun ostane.
 
Nazadnje urejeno: