Revolut bančni račun

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.958
321
83
www.svetidej.com
Mogoče je že bilo omenjeno, pa ne najdem: kako si zdaj nakažeš denar denar na Revolut iz svoje spletne banke, ko je spremenjen IBAN?

Prej sem imel med hitrimi plačili shranjeno UPN z izpolnjenimi podatki (IBAN, SWIFT, referenca, naslov, država,...) in namen neko 'mojo' cifro.
Gor sem si nakazoval po 200/300 EUR in čez 2-3 dni so bila na Revolutu.

Kaj naj zdaj izpolnim, namesto tega:

Poglej priponko 36766
Hvala
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Mogoče je že bilo omenjeno, pa ne najdem: kako si zdaj nakažeš denar denar na Revolut iz svoje spletne banke, ko je spremenjen IBAN?

Prej sem imel med hitrimi plačili shranjeno UPN z izpolnjenimi podatki (IBAN, SWIFT, referenca, naslov, država,...) in namen neko 'mojo' cifro.
Gor sem si nakazoval po 200/300 EUR in čez 2-3 dni so bila na Revolutu.

Kaj naj zdaj izpolnim, namesto tega:

Poglej priponko 36766
Hvala
Zakaj si pa nakazuješ in ne direktno top-upaš iz računa?
 

Ketidu

Fizikalc
23. feb 2009
225
31
28
Štajerska
Zakaj si pa nakazuješ in ne direktno top-upaš iz računa?
Tako kot sem delal mi je bilo ok, ker sem imel pod porabo nadzorom. Revolut kartico uporabljam za razne online nakupe in je dodana tudi v Paypal. Slo.računa pa nisem hotel vezat na Revolut.
Če pa je kak enostavnejši način, pa se priporočam za kak vodič.
Bom pogledal in preizkusil dane nasvete.
Hvala
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.382
957
113
Obišči stran
Tako kot sem delal mi je bilo ok, ker sem imel pod porabo nadzorom. Revolut kartico uporabljam za razne online nakupe in je dodana tudi v Paypal. Slo.računa pa nisem hotel vezat na Revolut.
Če pa je kak enostavnejši način, pa se priporočam za kak vodič.
Bom pogledal in preizkusil dane nasvete.
Hvala

TopUp preko maestro ali mastercard/visa kartice? Instant in ni nič vezano...
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Tako kot sem delal mi je bilo ok, ker sem imel pod porabo nadzorom. Revolut kartico uporabljam za razne online nakupe in je dodana tudi v Paypal. Slo.računa pa nisem hotel vezat na Revolut.
Če pa je kak enostavnejši način, pa se priporočam za kak vodič.
Bom pogledal in preizkusil dane nasvete.
Hvala
Najprej si aktiviraj maestro za plačila po internetu. To storiš s klicem na banko. Potem v Revolut aplikaciji pritisneš Add money. Tebi pokaže Bank transfer. Pritisni change in pokaže se ti tudi možnost za plačilo s kreditno ali debetno kartico. Vpišeš številko maestro kartice, ki je na zadnji strani, datum poteka veljavnosti in CVV številko, ki je na zadnji strani. Če kartica nima CVV, se vpiše 000. Vsako tako plačilo je popolnoma varno, ker se uporablja 3D security, to se pravi, da banka pošlje na mobitel kodo, ki jo vpišeš v okence. Šele potem se plačilo izvede. Sredstva pridejo na Revolut trenutno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ketidu in tomi

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
A še ima kdo drugi težave s top upom z Abanka (no sedaj NKBM) marstro?
Od včeraj sploh ne pridem do vnosa secure pina. Kot da bi Revolut direktno cuknil s kartice.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
In v cem je problem? Ce pravis, da Revolut kar sam "cukne iz kartice", predvidevam, da je top up bil uspesen... ali?

SeucreID ne sprasuje vedno za potrditev (odvisno od banke) ... ker si nekako zapomni od kod in kam se denar prenasa ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: urby20

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
Ne - ne cukne.
Ne pridem do secure ID vnosa, pa nisem nič spreminjal. Vidim, da bom moral v ponedeljek spet na svoji banki težiti koji k... spreminjajo nastavitve. Bemti NKBM
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Ne - ne cukne.
Ne pridem do secure ID vnosa, pa nisem nič spreminjal. Vidim, da bom moral v ponedeljek spet na svoji banki težiti koji k... spreminjajo nastavitve. Bemti NKBM
Ali si morda na kakem drugem wi-fi omrežju?. Meni se je poleti isto dogajalo v hrvaškem kampu na njihovem wi-fiju. Ko sem preklopil na podatke, je bilo vse v redu.
Brez secure-id ti pa ne more cuknit s kartica, ker bi bila drugače vsa zaščita, ki ti jo nudi secure-id, brez veze.
 
  • Všeč mi je
Reactions: XSIDE

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
Ne pomaga - je šlo meni isto skozi glavo - Srbija, potem poskusil na Hrvaškem, sedaj v domačem omrežju (WiFi in samo mobilne poskusil) - ob poskusu polnjenju Revolut sploh ne pridem do secure ID poziva.
Kličem jutri center, ker se mi po treh delovnih dnevih in danes še 700 km ne da še s tem ukvarjati - pir pa kavčsurf ...
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.015
832
113
Fantje (in dekleta seveda) je kdo tukaj na Lon-u in ima tisti njihov generator varnostnih kod? Preden jim tezim bi rad vsaj preveril ali polnjenje na ta nacin dela. Hvala.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
Džis - jabuk zahebal - update Revolut app z 10.10.2020 ni šel skozi, niti ga ni kazalo med "odprtimi" ozr. čakajočimi updati.

Sem sedaj opazil, ko sem preverjal verzijo ozr. sem hotel app deinštalirati in na novo naložiti.

Sedaj po update enako sranje, pa tudi prijava na PC ne gre skozi, ker coda ne pride na telefon - samo opozorilo, da se nekdo poskuša prijaviti v račun.

Sledi deinstall in install - in poročilo sem.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.823
723
113
www.jernej.org
Update na App Storu je lahko (če se Revolut tako odloči) postopen... kar pomeni, da se update raztegne čez daljše obdobje. Zato ga nisi videl, dokler nisi na app storu poiskal aplikacije.

Kaj konkretno ti pa ne dela? Meni dela tako login preko browserja, kot tudi top-up.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
Ob top-upu iz shranjene maestro / bankomat kartice “preskoči” zahtevo po vnosu CVV (se mi je šele zdaj posvetilo) posledično mu kartica pokaže srednjega in ne spusti do secureId. Ko sem jo po reinstallu dodal je slo normalno skozi - torej zahteva in vnos CVV ter normalno na secureId in uspešen top-up.
Ko poskušam preko browserja mi na telefonu samo javi posluš dostopa do računa, ne pokaže pa 6 mestne kode, ki jo rabiš da zalaufa v browserju.