Restavrator za vrata

Michkena

Pripravnik
4. avg 2007
750
-10
16
Iščem nekoga, ki bi restavriral stara hišna vrata, vhodna. Vrata so skorajda nepoškodovana, potrebujejo le nekaj plasti premazov. Cena od enega od restavratorjev je več kot oderuška in zagotovo vsaj enkrat presega realno vrednost prenove (po besedah drugega restavratorja).
Skratka, iščem še kakšen kontakt, če kdo pozna. Regija: Gorenjska.
Hvala.
 

Mr_NO

Majstr
18. avg 2007
1.349
243
63
Ma kakšen restavrator neki. Rabiš mizarja in pika. Poišči lokalca, da ti spuca staro farbo in da novo z par premazi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower
27. jan 2022
4.801
1.738
113
Iščem nekoga, ki bi restavriral stara hišna vrata, vhodna. Vrata so skorajda nepoškodovana, potrebujejo le nekaj plasti premazov. Cena od enega od restavratorjev je več kot oderuška in zagotovo vsaj enkrat presega realno vrednost prenove (po besedah drugega restavratorja).
Skratka, iščem še kakšen kontakt, če kdo pozna. Regija: Gorenjska.
Hvala.
Zakaj ne date temu drugemu?
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.970
813
113
S takimi, ki vejo “kaj je treba in kolk je to vredno” - noben resen izvajalec ne bo izgubljal casa.. cez 2 mesca bo nekdo izbran ker bo poceni.. cez 6 mescov bo na alterju tema “a je to res tolk vredno / ta me je nate•••••”

prvi ti je drag - I get that.. ne vemo zakaj ti je drag
Drugi pravi za prvega da je predrag - tud to razumem.. konkurenca pa to
Ampak ti bi pa se tretjega.. ce je tko enostavn - kupi al masino za smirglanje alpa un fen za staro barvo stran topit- in nared sam..
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.484
3.122
113
Za tole pucanje starih vrat je najbolj 50 % vrednosti del vnaprej vzet....
Ko stranka zagleda zjeban les pod tavžnt sloji običajno oljnate barve....teh vrat noče več imet.
 

Michkena

Pripravnik
4. avg 2007
750
-10
16
Koliko enih 'slovensko tipičnih' odgovorov. Bolje, če ne bi. Z eno ali dvema izjemoma. Hvala tem redkim.
Ostali, get a life.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.376
5.892
113
pri taščici
Kaksna slika vrat in kaksne ponujene cene imas sedaj bi precej pomagalo pri iskanju
ugodnejsega izvajalca.
Ce pa misliš da ti bo kdo iz gnilih,sesutih vrat naredil "nova" za 50 evrov, pa veliko sreče.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: Ateis in ncnifrej

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.358
2.280
113
Men je tudi izdelovalec vrat rekel, da je ceneje če naročim nove - z okvirjem/podbojem - kot zamejat ključavnico/3 točkovno zapiralo.

p.s. še zmerom iščem!
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.673
732
113
Slika bi povedala več, kot 1000 besed, imam jaz enega pleskarja, ki take stvari dela, samo morm najprej sliko videti, je pa vsekakor najceneje, če sami naredite...., vsi ostali delajo namreč za EUR- E in ne za hoby....