Rent-a-car Rodos?

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.556
34
48
41
Ljubljana
Mi lahko kdo kaj priporoča glede rent-a-car na Rodosu? Tam bom v drugi polovici septembra, rabim neko majhno gajbico za 2, nič extra.

Trenutno kar sem brskal, so priporočali Rodoscars.gr, kateri so mi poslali ponudbo (male gajbice so od 20eur na dan naprej), spodaj pa dopisali še sledeče:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

The price quoted is a complete price with no extras. It Includes full insurance, crash damage waiver and unlimited mileage. You have no EXTRAS to pay. No hidden charges!!.
What we quote is what you pay.
It also includes unlimited mileage. Our insurance also covers the windscreen wheels and underside of the car which many other car hire companies do not cover.

RODOS CARS INSURANCE & COVERAGE
All the coverage is according to the international insurance laws Natural causes 100% insurance against natural causes
• Road assistance service
24 hours road assistance service
• 100% Full Damage Waiver
100% Full Damage Waiver (FDW fully comprehensive) NO EXCESS (Including the tires the windows and the lower part of the car) Only for luxury cars , excess 650-950 Euros depends OF the car
• Fire & theft
100% insurance against third party, fire & theft
• Personal accident Insurance
Personal accident Insurance for the driver and the passengers
• KM FREE
IMMEDIATE REPLACEMENT OF THE VEHICLE Immediate replacement of car in case of damage or accident under in normal situations (not drugs, alcohol, bad use of the car)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ker sem si dosedaj ravno 1x izposodil avto, me zanima, če sem kaj spregledal. Zgornje si namreč razlagam, da je to to, da zavarovanje vključuje vse potrebno in ne bo nekih presenečenj.

Priporoča kdo še kako drugo podjetje, ki renta avtomobile na Rodosu?

Hvala
cheer.gif
 

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
Midva običajno vzameva rentacar po priporočilu agencije s katero sva pripotovala. Običajno zajemajo full zavarovanje brez odbitnih franšiz. Se je pa letos izkazalo, da je bil motorček veliko bolj priročen (zaradi gužve) kot avto.
 

bigMIKE

Majstr
19. mar 2012
1.258
150
63
https://www.billiger-mietwagen.de/

http://www.rentalcars.com/

Preveri še zgornje linke. Pa če boš vzel avto vzemi takega z opcijo šibedaha oz. platnene strehe (fiat 500)

Pa vprašaj jih, kakšna je kavcija da ti ne bodo obesil na kartico rezervacijo sredstev brez da bi vedel.

Imej sprintano rezervacijo kjer se vidi ceno in pogoje. V Španiji so mi vedno ponujali drug avto od rezerviranega z izgovorom da je rezervirani na čiščenju ali popravilu (?!). sicer lahko vzameš drugega ampak pazi pogoje...
 

Master_of_Disaster

Pripravnik
20. okt 2008
314
20
18
Rodos pa skuter je pa res no-go, saj so razdalje malo velike za takšne podvige. Edino za konkreten ogled samega starega mesta Rodos bi bil skuter idealen, saj se drugače kar konkretno sprehodiš
evil.gif
 

saskia02

Zelenc'
16. mar 2013
25
0
1
Citat:
Uporabnik Master_of_Disaster pravi:
Rodos pa skuter je pa res no-go, saj so razdalje malo velike za takšne podvige.
evil.gif

Se strinjam. Rodos-Lindos je 50 km. Če ne rabiš avta že na parkingu smo ga mi vedno rentali v kraju bivanja, lahko ga tudi šele takrat rentaš preko neta.
 

ergo

Fizikalc
3. sep 2007
1.030
39
48
Jaz ne bi rental preko neta, ampak kar na mestu nastanitve. Rentacarov je povsod malo morje, zdilaš se za ceno na mestu, pa je.