Renault R-Link

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Če bi kdo rad imel khmm....recimo temu "projektno" kartico Evrope 2016, lahko napiše na ZS. Kartico podarim "pro bono" saj me v bistvu samo zanima, če bo delovala. Kartica je kompatibilna samo s prvo generacijo R-Link navigacije. R-link 2 je drug sistem.

H45_Focus-Rlink_593x392_03.jpg


Namen tega posta ni marketing ali kakršno koli posredno oglaševanje. Rad imam izzive in gre le za projekt in me zanima le rezultat, žal pa nimam nikjer možnosti neposredno sprobat, ker v svojem dometu nimam nobenega vozila s to navigacijo.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Evo, uporabnik, ki se je javil za test sporoča, da je bil moj projekt 100% uspešen in da kartica deluje!
cheer.gif


@Roberto
R-LIK 2 se ne bom loteval, ker se update ne izvaja preko sd kartice ampak preko USB-ja. V tem primeru je celotna logika drugačna..Je pa res, da smo rešili renaultov Media Nav sistem, ki se prav tako posodablja preko USB-ja, ampak to je spet druga zgodba..
smile-1.gif
 

enik14

Fizikalc
22. avg 2014
100
28
28
Popolnoma nov Renault Captur (garancija) ima Media Nav Evolution sistem ima trenutno originalno naložene karte, mislim da za Adriatic (SLO,HR,SRB,MNG,BIH..) in še te Q2 2016. V preostalih 90 dneh free posodabljanja verjetno ne bo nič novega. Karte za "domače dvorišče" mi ne pridejo nič prav. Se dobi free kaj za Evropo ?
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Se dobi. Here 2018.Q3 so trenutno aktualni zemljevidi Evrope. Seveda pa, če boš nalagal zemljevide iz pašnika, si potem verjetno ob garancijo, saj s postopkom posežeš v samo iGO aplikacijo, se pravi originalno zamenjaš s krekano verzijo. Drugače žal ne gre. Sicer na videz se to nikjer ne vidi, niti v vizitki programa a vendar je mogoče, da na servisu v primeru okvare radia (iz drugih razlogov) to ugotovijo in se sklicujejo na nelegalen poseg v napravo kot vzrok za napako/okvaro.
 

MGPhoto

Pripravnik
2. jun 2010
231
18
18
Nova Gorica
Vprašanje je za katero verzijo Medianav Evolution je tu govora .Če imaš Medianav Evolution2 ta sistem , ki ti pravi Janch zaenkrat odpade !
Drugače pa naredi v tistih 90 dneh uraden update ... če se ne motim je Here 2018.Q1 na voljo ! Ampak samo za tiste države katere imaš trenutno naložene .
 

enik14

Fizikalc
22. avg 2014
100
28
28
Obema hvala za odgovora. Glede garancije vem kako in kaj. Po free posodobitvi v 90 dnevnem roku bom naprej razmišljal o Evropa kartah, ki jih bom pač moral kupiti (cca 100€). Hvala.