Renault Megane RS Trophy (2019)

jello

Guru
22. sep 2008
9.695
3.577
113
Nisem pisal o tem kaj bi jaz, ampak da nekdo, ki tako odpelje krog jih je verjetno odpeljal že nekajtisoč in bolj ko si izkušen bolj samozavestno in mirno pelješ. Vsaj v primerjavi z avtorjem, ki pravi, da je cela drama ko ima 300 PS za krotit.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

map

Guru
6. jul 2008
7.793
1.930
113
najrajš na babi
Pa to ti hočem povedat. je profi. Formula je formula, tista honda je pa jajc proti formuli. In tudi trzne ne, takrat ko bi se mi vsi alter dirkači fsrali, švicali, stiskali tist volan. On ne bo.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.526
9.218
113
Točno to, če grem jaz za 14 dni gor vsak dan kroge nabijat, ajde sicer ne bom prišel blizu njegovemu času, ampak vseeno bi se konkretno izboljšal. Če maš pa dobrega coacha zraven pa tudi nebi bil konkretno zadaj.
Kako to mosliš zadaj? Pravi Alter driver bi se poscal na te voznike, to bi bil vsaj 20 sekund spredaj in to v četrtem krogu.

Fak, kake se bere tukaj. Ti ne bi bil daleć zadaj, zato ker bi bil (če bi imel srečo) v bolnišnici. Ali pa bi v WCju si rit brisal, ker bi imel vso pokakano. Ni to 200 letet po avtocesti v limuzini višjega cenovnega razreda ali pa igrico na PCju nabijat. Je malo drugače, ko ti avto pri 200+ km/h dvigne, 1m stran pa stena.
 
  • Všeč mi je
Reactions: afroC

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
X2, sam priznam, da kot sopotnik ne bi zdržal celega kroga s profi dirkačem, bi se po 2 minutah po... Pa rad hitro vozim, kot sopotnik na AC tudi blizu 300. Ampak lovljenje avta pri 200+ meter blizu betonskega zida...ne hvala.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

sad

Guru
24. avg 2007
20.526
9.218
113
Jaz vse te rekorde gledam z odprtimi usti in samo gledam hitrosti na posameznih delih. Kaj si ti nor. Ni šans, da preživiš, če je karkoli narobe. In samo kapo dol dirkačem in to kljub temu, da so natrenirani v nulo.
In potem pride en jebiveter iz Alterja in bi on s coacem tega lovil bp v 14ih dneh. Looool. A vse kar zna, je bit najjači na AC, ko noben ne tekmuje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: RagnarZ

jello

Guru
22. sep 2008
9.695
3.577
113
Poglejte si na yt stare mačke. Večina zgodb gre v stilu, da po 500 krogih, ko že misliš da obvladaš, na enem od tricky punktov usuješ še četrti avto in ugotoviš, da nimaš pojma.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi, afroC in sad

luka51

Guru
16. avg 2007
13.882
5.160
113
legendarni video je pa itak tisti rumen RUF. tam se vidi kdo je majster
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Kako to mosliš zadaj? Pravi Alter driver bi se poscal na te voznike, to bi bil vsaj 20 sekund spredaj in to v četrtem krogu.

Fak, kake se bere tukaj. Ti ne bi bil daleć zadaj, zato ker bi bil (če bi imel srečo) v bolnišnici. Ali pa bi v WCju si rit brisal, ker bi imel vso pokakano. Ni to 200 letet po avtocesti v limuzini višjega cenovnega razreda ali pa igrico na PCju nabijat. Je malo drugače, ko ti avto pri 200+ km/h dvigne, 1m stran pa stena.

https://www.google.com/amp/s/amp.sc...onito-beats-formula-e-champion-luca-di-grassi
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.526
9.218
113
Torej ti zadnjih 10 let igraš car simulator 10 ur na dan in si zmagal na prvenstvu?
Da niti ne omenjam, da je eno ROC, kjer je dirkališče čisti top v primerjavi s tistim o čemer smo govorili. Par ovinkov, top asfalt, izletne cone, hitrosti pa nič.

Ampak ja, ti bi tudi te na ROCju pošolal v 14-ih dneh vozakanja po progi. Itak.

Sicer bi mi dol viselo zate in tvojo vožnjo, kar me skrbi je le to, da te bom na žalost verjetno enkrat srečal na cesti in po izkušnjah z znanci s takim attitudom, so na cesti nevarni za druge udeležence.
Se pa dobro spomnim enega, ki je bil boljši kot Rossi po lapanju, potem je šel enkrat na moto dan na neko dirkališče in napovedoval zmago, vendar je prišel nazaj precej redkobeseden. No,?rezultati so pokazali, da je bil tik pod sredino, ob tem, da ga je kar nekaj motoristov s slabšimi motorji pustilo zadaj. Od takrat se je malo umiril z lapanjem. Malo.
 
Nazadnje urejeno:

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.430
9.173
113
no to je fakt, še GT5liga je zbirala dirkače, ki so potem to dejansko ratali...tako da, povsem iz trte zvito to ni. Verjamem pa da kakšnega pravega dirkača, ki dirka od 3 leta starosti, lahko to zelo boli.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.526
9.218
113
Tega ne zanikam, zato sem ga pa vprašal, če je že zmagal na kakšnem turnirju in igra simulacije 10 ur na dan zadnjih 10 let?
Ampak verjetno je le cestni dirkač, kjer nihče ne dirka.

In tile, ki so top v eRacing simulacijah imajo svinjske treninge, ni to, se usedeš za mizo, odpelješ in zmagaš. No, seveda Alter voznik bi nascal vse.

Poleg tega je, nekaj drugega tale ROC, kjer je smeh proti zelenemu peklu.

V glavnem: kot zapisano, pravi Alter voznik bi nascal profije v četrtek krogu za vsaj 20 sekund. In to z navadnim Meganom 1.5dCi in 16 col feltnami z zlizanimi gumami. Pa še po dežju.

In pa, tudi to, da edirkač preide uspešno v pravo dirkanje, je konkretna izjema in ne pravilo.
 
Nazadnje urejeno:

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Torej ti zadnjih 10 let igraš car simulator 10 ur na dan in si zmagal na prvenstvu?
Da niti ne omenjam, da je eno ROC, kjer je dirkališče čisti top v primerjavi s tistim o čemer smo govorili. Par ovinkov, top asfalt, izletne cone, hitrosti pa nič.

Ampak ja, ti bi tudi te na ROCju pošolal v 14-ih dneh vozakanja po progi. Itak.

Sicer bi mi dol viselo zate in tvojo vožnjo, kar me skrbi je le to, da te bom na žalost verjetno enkrat srečal na cesti in po izkušnjah z znanci s takim attitudom, so na cesti nevarni za druge udeležence.
Se pa dobro spomnim enega, ki je bil boljši kot Rossi po lapanju, potem je šel enkrat na moto dan na neko dirkališče in napovedoval zmago, vendar je prišel nazaj precej redkobeseden. No,?rezultati so pokazali, da je bil tik pod sredino, ob tem, da ga je kar nekaj motoristov s slabšimi motorji pustilo zadaj. Od takrat se je malo umiril z lapanjem. Malo.

Ko boš mel ti 500000 prevoženih brez ene kritične situacije se javi, do takrat pa odjebi u skokima:zavijazocmi:
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.526
9.218
113
Tako ja, tipičen samonapihnjen bedak, ki misli, da je s 500.000 prevoženimi, sedaj pa caR in nezgrešljiv. Ampak kaj manj pričakovat od Alteraša, ki bi pošolal profije po 14 dnevnem bootcampu itak ni za pričakovat.
Fantina moj, v “najboljših” časih sem delal 100 jurjev letno, tvojo kilometrino posekam za konkretno, pa si ne bi upal izustit te tvoje izjave, ker se prekleto dobro zavedam, kako hitro gre lahko na cesti kaj narobe in ja tudi po moji zaslugi. Pa nisem imel še nobene prometne.
Res upam, da te ne srečam na cesti.
 
Nazadnje urejeno:

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Tako ja, tipičen samonapihnjen bedak, ki misli, da je s 500.000 prevoženimi, sedaj pa caR in nezgrešljiv. Ampak kaj manj pričakovat od Alteraša, ki bi pošolal profije po 14 dnevnem bootcampu itak ni za pričakovat.
Fantina moj, v “najboljših” časih sem delal 100 jurjev letno, tvojo kilometrino posekam za konkretno, pa si ne bi upal izustit te tvoje izjave, ker se prekleto dobro zavedam, kako hitro gre lahko na cesti kaj narobe in ja tudi po moji zaslugi. Pa nisem imel še nobene prometne.
Res upam, da te ne srečam na cesti.

Ja. Upaj. Ker boš umrl. Garant. 100%. Miljavžnt posto. :bonk:
 

susko1994

Zelenc'
29. jun 2019
2
0
1
Se že kaj ve za RS monitor? Meni so kakšen mesec nazaj rekli, da bo vpoklic, do danes pa še ni novih informacij.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik 3287

Jaz ga imam. Zadeva dela. Prikaze malo morje podatkov. Priporocam snemanje ( z npr gopro ), da se kam ne zaletis med branjem trenutnih podatkov med voznjo