Renault Media Nav Toolbox

Andy_P

Pripravnik
19. apr 2018
37
0
6
Pozdravljen,
našel krivca. USB ključ in ne eden, več. Predtem sem imel gor instalacije Windowsov,
narejeni iz ISO datotek s pomočjo Rufus programa. Ključki ratajo butabilni. No jaz sem
jih seveda formatiral na FAT32, pa ni nič delalo. Potem vzamem enega, ki še ni videl
Windowsov, ponovi proceduro in dela. Probal z drugim ključkom, ista ini datoteka gor,
ne dela. Res zanimiva je ta stvarca. No samo da dela. Pa hvala na pomoči.

LP
 
Nazadnje urejeno:

Ales90

Zelenc'
23. jul 2022
1
0
1
Pozdravljeni,

imam odklenjeno verzijo 9.1.3 za posodobitev map v navigaciji. Mape sem posodobil na verzijo 2022 Q2 vendar mi sedaj ne delujejo prometne informacije. Ali ima kdo kakšno idejo zakaj je prenehalo delovati?

Mape sem že 1x posodobil z verzijo 2021 Q2 in je vse delovalo.

Lep pozdrav
 

Andy_P

Pripravnik
19. apr 2018
37
0
6
Pozdravljeni,

Imam Clio 12/2017 z MediaNav Evo (v9.1.3). Radio poslušam pretežno na DAB sistemu. Res da je še vedno
v tunelih mrk signala, to je že od samega začetka zagona DAB pri nas in to tu sedaj raje ne bi komentiral.

No zadnje čase opažam (vsaj na RTV programih) da je začel delovati tudi TA (Traffic announcement), vendar
kot opažam ima radio en problem. Ko se predvaja TA, se ali ugasne predvajanje USB/BT in preklopi na radio,
ali pa če si na radio, se vklopi funkcija. A ne deluje v redu. Nastavitev glasnosti ne deluje kot mora.

V sistemu nastavim recimo radio na 7, GPS na 12, TA na 22. S pravi poslušam radio na glasnost 7 in
ko pride TA, bi se morala glasnost dvigniti na 22 in po končanem oddajanju spustiti nazaj na 7. A to
ne deluje na DAB sprejemu, na FM deluje kot mora. A na DAB ostane glasnost od glasnosti radia, recimo
na 7.

Res je da v nastavitvah glasnosti pr TA je narisana ikonca z FM in TA simbolom.

Je mogoče še kdo od vas zasledil tako obnašanje? Rešitve po mojem ni kot biti na FM, ali?

LP
 
22. jul 2007
12.767
1.298
113
123
Jaz imam nastavljeno vse na isto jakost in potem teh težav ni.
Saj vem, da ti nisem pomagal s tem odgovorom. :)
 

Andy_P

Pripravnik
19. apr 2018
37
0
6
Pozdravljeni,
kolega ima Kdjara in če se ne motim ima R-Link 2 verzija 3.3.16.96. Mi znam kdo povedati, ali se
da nastaviti glasnost ko poslušam radio na načinu DAB (DR- Digital Radio), ko se predvajajo
cestna sporočila (TA/I-traffic control). Nikjer v nastavitvah nisem našel opcije, samo ON/OFF sem našel...........

LP
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.297
3.407
113
Pozdravljeni,
kolega ima Kdjara in če se ne motim ima R-Link 2 verzija 3.3.16.96. Mi znam kdo povedati, ali se
da nastaviti glasnost ko poslušam radio na načinu DAB (DR- Digital Radio), ko se predvajajo
cestna sporočila (TA/I-traffic control). Nikjer v nastavitvah nisem našel opcije, samo ON/OFF sem našel...........

LP
Probaj v času TA nastaviti glasnost, vsaj pri navigacijskih napotkih dela tako pa pri glasnosti telefoniranja.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.311
631
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Sicer ne vem kako je to pri Rlink2, ampak izhajam iz izkušenj na drugih sistemih - takrat, ko se predvajajo ta sporočila moraš pojačat glasnost in potem tako tudi ostane.

edit: vidim, da me je že CLIO15 prehitel :)
 

Andy_P

Pripravnik
19. apr 2018
37
0
6
Hvala obema. Tudi to sem imel v mislih, pa nisem imel časa čakat na sporočila.
No kot kaže si bo treba cajt uzet ............. Ko kaj ugotovim, pa sporočim............
 

jazzaj

Zelenc'
17. okt 2023
3
0
1
Pozdravljeni, mana pa zanima, če je kdo tu, ki bi mi znal nadgraditi medianav v dab sistem. Gre se pa za renault master l 2018.
 

Podobne teme