Religioznost negativno vpliva na moralnost otrok

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
lenuharski banditi, ki zaradi lenobe niso imeli nič
se prav toti ko danes hodijo v penzijo in dobijo za polno dobo 430€ siromaštva, so lenuharski banditi?
delavci na minimalcih, delavci, ki še tistega minimalca ne dobijo, delavci brez prispevkov za pokojninsko, so lenuharski banditi?
delovni ljudje, ki so si z garanjem in odrekanjem ustvarili lastno streho nad glavo, zdaj pa jim v primeru krize, socijalna pomoč ne pripada ali pa se jim vsedejo na premoženje, so lenuharski banditi?
Brezposelni, ki si nikoli ne bodo mogli nič ustvarit, ki še 90leta ne bodo mogli naklepat skupaj pokojninske dobe, so lenuharski banditi?
Mladi brez perspektive, ki ne morejo na svoje, kaj šele ustvarit družino, pa če tudi imajo službo, so lenuharski banditi?

Golazen kot je jaklič, ki imajo dosti, so pa pridni sposobni garači?

Spet sm neki novga zvedu
uf-1.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Citat:
lenuharski banditi, ki zaradi lenobe niso imeli nič
se prav toti ko danes hodijo v penzijo in dobijo za polno dobo 430€ siromaštva, so lenuharski banditi?
delavci na minimalcih, delavci, ki še tistega minimalca ne dobijo, delavci brez prispevkov za pokojninsko, so lenuharski banditi?
delovni ljudje, ki so si z garanjem in odrekanjem ustvarili lastno streho nad glavo, zdaj pa jim v primeru krize, socijalna pomoč ne pripada ali pa se jim vsedejo na premoženje, so lenuharski banditi?
Brezposelni, ki si nikoli ne bodo mogli nič ustvarit, ki še 90leta ne bodo mogli naklepat skupaj pokojninske dobe, so lenuharski banditi?
Mladi brez perspektive, ki ne morejo na svoje, kaj šele ustvarit družino, pa če tudi imajo službo, so lenuharski banditi?

Golazen kot je jaklič, ki imajo dosti, so pa pridni sposobni garači?

Spet sm neki novga zvedu
uf-1.gif

Capko vse si pobrkljal.
Komunisti, ki so začeli komunistično revolucijo pri nas, so bili navadni lenuharski in lopovski banditi.
To kar pa si ti navajal, so pa posledice te komunistične revolucije, ki so jo ti banditi zakrivili.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Uporabnik 2CV pravi:


No ti pa imaš meglo v glavi..... Ne razumam zakaj v isti koš tlačiš ateiste in komuniste ? A ste ti in tebi podobni sposobni vsaj za minuto iz glave izbiti komuniste ?

Ker so komunisti pač ateisti. Vsaj pravijo/te tako.
Če ti misliš drugač in če komunisti niso ateisti, pa nam povej v kakšnega boga verujejo komunisti! Boš povedal?

Osnova kokmunizma in komunističnih zločinov je bila odvzem boga, da se slučajno kdo od klavcev pri svojem klanju ne bi Boga bal.
Tako pač je kolega dragi.
rkc pravi da je v sloveniji še vedno 70% katolikov. vsi krščeni so po rkc katoliki > ziher je bilo 99% komunistov krščenih > komunisti so katoliko > katoliki so klavci.
grims-1.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Uporabnik Cash pravi:
Stardec: Kako pa veš, da sem antikrist? Tudi jaz sem krščen in birman, vendar kot otrok nisem imel moči in razgledanosti, da bi videl, kaka ustanova je cerkev. A ti vidiš, kaka ustanova je cerkev? Jaz verujem v silo, ki je višja od nas (lahko rečeš tej sili tudi BOG) in poskušam čimmanj ali nič škode povzročiti drugim. Nobenega ne zmerjam in na Alter hodim, da pomagam z nasveti nekomu, ki rabi kako pomoč. Kaj pa ti?

Problem pri nas vernih je ta, da živimo v strahu, da se motimo in da imajo ateisti prav. Pol pa v tem groznem strahu prepričujemo vse okol sebe v svojo teorijo obstoja Boga v katero še sami dvomimo . Pač tolažimo se s tem, ...
evo stardec sem ti malo popravil to kar si v strahu narobe napisal
evil.gif
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.490
5.487
113


Pope Francis blesses children during his visit at a refugee camp, in Bangui, Central African Republic, Sunday, Nov. 29, 2015. The Pope has landed in the capital of Central African Republic, his final stop in Africa and where he will seek to heal a country wracked by conflict between Muslims and Christians.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.638
14.342
113
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Vsak bog je boljši, kot da ga ni. Ker kdor ne verjame v višjo silo, je navaden kljukec. Kdor ne verjame, da je ta svet od nekje ali nekoga reguliran oz izmišljen, je res kratke pameti.
Kako pa ta bog v resnici izgleda ali ne izgleda, je pa stvar interpretacij.

A dej neeee nooooooooooooo
hysterical-1.gif

hysterical-1.gif
 

QBR

Pripravnik
26. okt 2012
886
0
16
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Vsak bog je boljši, kot da ga ni. Ker kdor ne verjame v višjo silo, je navaden kljukec. Kdor ne verjame, da je ta svet od nekje ali nekoga reguliran oz izmišljen, je res kratke pameti.
Kako pa ta bog v resnici izgleda ali ne izgleda, je pa stvar interpretacij.

A dej neeee nooooooooooooo
hysterical-1.gif

hysterical-1.gif

stupid-1.gif
Še en beden post, od dugega smeška naprej.
Sicer pa, kakršni moderatorji, takšen forum.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Vsak bog je boljši, kot da ga ni. Ker kdor ne verjame v višjo silo, je navaden kljukec. Kdor ne verjame, da je ta svet od nekje ali nekoga reguliran oz izmišljen, je res kratke pameti.
Kako pa ta bog v resnici izgleda ali ne izgleda, je pa stvar interpretacij.

A dej neeee nooooooooooooo
hysterical-1.gif

hysterical-1.gif
Matey, a ti si moderator?
Ta tvoj post je moderatorsko delo?
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik skala pravi:
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Uporabnik Cash pravi:
Stardec: Kako pa veš, da sem antikrist? Tudi jaz sem krščen in birman, vendar kot otrok nisem imel moči in razgledanosti, da bi videl, kaka ustanova je cerkev. A ti vidiš, kaka ustanova je cerkev? Jaz verujem v silo, ki je višja od nas (lahko rečeš tej sili tudi BOG) in poskušam čimmanj ali nič škode povzročiti drugim. Nobenega ne zmerjam in na Alter hodim, da pomagam z nasveti nekomu, ki rabi kako pomoč. Kaj pa ti?

Problem pri nas vernih je ta, da živimo v strahu, da se motimo in da imajo ateisti prav. Pol pa v tem groznem strahu prepričujemo vse okol sebe v svojo teorijo obstoja Boga v katero še sami dvomimo . Pač tolažimo se s tem, ...
evo stardec sem ti malo popravil to kar si v strahu narobe napisal
evil.gif
Potvarjanjne je pač domena komunistov.
Nč novga.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Kakor vem on tu ni.moderator. Sicer pa se kak smešek manjka
No, pa še ti napopaj manjkajoče smeške!
Da vidmo kolk jih še manjka.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Matey, a ti si moderator?

Da, a ne v Čveku. Tu sem zgolj eden izmed vas pacientov.

Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Ta tvoj post je moderatorsko delo?

Ne.
Kje pa si pol ti moderator?
Da vidim katere debate ti moderiraš, ker debat, v katerih je treba uporabit zdravo pamet ne obvladaš najbolš.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.638
14.342
113
Ja kako pa naj obvladam sploh karkoli, če sem pa res kratke pameti glede na to, da ne verjamem, da je ta svet od nekje ali nekoga reguliran ali izmišljen? Kakšne ti to streljaš ej
hysterical-1.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
No, ker si priznal, da si kratke pameti, ti je pa pol oproščeno.
Zdaj pa lepo poslušaj stardeca, da boš vsaj to vedu, da obstajata dve sorti ljudi oziroma dva spola. Da boš končno enkrat zvedu, da imata različna spola vsk svojo vlogo. Spol obstaja z razlogom.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.638
14.342
113
Ne ne, nisem priznal ampak zgolj ponovil tvoje besede, ki pa se potem nekako ne skladajo s tvojimi pričakovanji glede mojega razumevanja a veš.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
No pa vseeno ne bi škodlo, če bi se malo pozanimal okol tega, da pri ljudeh obstajata dva različna spola in da imata ta spola vsak svojo vlogo.
Mi smo se to v že osnovni šoli učili.
Čebelice, ptički.. pa to...
Tisto zgodbico o štorklji, ki te je bojda prinesla domov, pa vseeno malo preveri, če res drži.