Reklamni list pod brisalcem

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.934
8.983
113
EU
Danes, ko sem se odpeljal iz službe s parkplaca, nisem gledal sprednjih brisalcev.
Med vožnjo sem opazil reklamni listek, kako plapola na vetru pod desnim brisalcem..
Nekaj časa sem iskal izogibališče, da bi ustavil in snel listek, vendar sem izdržal do doma, brez ustavljanja
cheer.gif


Kako je zakonsko urejena ta zadeva glede dajanja reklam pod brisalce. Bojim se namreč, da bo nekega dne Quele svoj petkilski katalog, tudi tam zataknil
confused-1.gif


Avto je privatna lasnina, in ne poštni nabiralnik, ali reklamni pano.
Bom moral kupiti tisto apekovo nalepko proti reklamam, in jo zalepiti na vetrobran
Reklama je bila od Poravnave d.o.o, za brezplačno pravno svetovanje.
Mogoče bi jih moral vprašati za brezplačni pravni nasvet, glede tega
bonk.gif
 

Paco

Pripravnik
6. okt 2007
62
4
8
Citat:
Uporabnik Gonzo pravi:

Bom moral kupiti tisto apekovo nalepko proti reklamam, in jo zalepiti na vetrobran
Reklama je bila od Poravnave d.o.o, za brezplačno pravno svetovanje.
Mogoče bi jih moral vprašati za brezplačni pravni nasvet, glede tega
bonk.gif

grin1.gif


Sicer pa se mi zdi, da se to ne dogaja pogosto. Jaz kdaj dobim ampak precej redko tako da me (še) ne moti. Me pa tudi zanima kako je kaj s tem, smejo nesmejo.
 

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
Kot je bilo navedeno je avto privatna lastnina in koliko sem jaz seznanjem z pravom, nima noben osebek pravice premikati spreminjati še manj pa si lastiti tvoje lastnine, razen po predhodni odobritvi z strani lastnika!!!

Po drugi strani, z vidika trženja in podjetij , pa se mi zdi super in poceni reklama! Natisnejo 1000 letakov jih dajo študentu ali dvema, da jih razdeli! Nam pa itak grejo tak naživce pa še onemogočajo delovanje naših "brisalcev" tako, da itak pogledaš na ta list zakaj se gre, tako kot si to naredil ti!( pa še nekaj časa ostane v spominu)...........in načrt tržnikov je uspel!

PS: Mogoče pa se ni dotaknil avta ko je zaril listek za brisalec
hysterical-1.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Če samo da list in ga pravočasno opaziš je še v redu, se mi je že zgodilo, da mi je kdo zataknil letak, začelo deževat, potem sonce (april style) in se je tak zalimal gor, da sem ga moral s klingico dol drgnit
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
Bolš ta listek, kot pa tisti za napačno parkiranje.
wink-1.gif
Sicer me pa to ne moti, ker se malokrat zgodi da dobim kak reklamni listek na avtu.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Mene tudi to vrže iz tira,da mi nekdo nekaj zatika na avto!
Pa pravte, da so stari deci pa stare babe sitne in zagrenjene...vas mularijo šele motijo vsake malenkosti.
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Jaz vsaki listek poberem tako, da dam dol šajbo, vklopim brisalce in stegnem roko, brisalec pripelje listek do roke. Voila brez da bi vstajal iz avta
cool-1.gif
 

franci

Fizikalc
19. jul 2007
1.797
1
38
49
LJ
....sploh, če je avto zaprašen, je to super. So mi zadnjič v BTC za brisalec zadnjega stekla zataknil neko reklamo. Sem opazil šele med vožnjo, mater jim. NIMAJO TI KAJ ŠARIT PO AVTU! Prej kot reklama mi takšni letaki delujejo kot antireklama. Kaj pa če bi se jaz spomnil in začel nekakšne stickerje limat na žaromete, zgolj kot reklamo za avtožarnice? Ali pa še lepša fora. Da naprimer v ene 100 avtov zabrišem skozi vetrobransko steklo not cegu, na katerem je reklama za carglass!
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.342
5.856
113
pri taščici
Dober si tole napisu :hehe
Sicer pa če si kdo želi listkov za brisalcem, naj samo parkira na zaloški od KC do reševalne. Zadetek zagotovljen.
Sem nekaj dni zapored opazoval mično študentko? ki je zatikala...
 

mimmy

Pripravnik
6. avg 2007
520
2
16
z glavo med oblaki
ksz...

Posledica zatikanja reklam je tudi onesnaževanje parkirišč in ulic, saj se takih reklam nihče ne razveseli in jih jezni zmečkajo ali raztržejo. Dvomim, da se potem srečni prejemnik sprehodi do koša za smeti...
 

ales27

Pripravnik
12. okt 2007
72
0
6
Mene zatikanje tega ne moti. Sem celo tako izvedel lani za nek koncert, na katerega sem potem z veseljem šel.
Mislim, da ni tako težko pobrati listek in ga dati v kanto, če te moti.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.298
1.061
113
če bi bla kanta takoj pri avtu....

tako pa so kante za smeti redke kot zobje 104 let starega človeka
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Zato ga jaz fliknem v avto in gre v koš z ostalim smetjem ki se nabere v avto ob prvi priložnosti. Tako hudo pa spet ne ovira ta listek.
 

Antonioo

Pripravnik
3. sep 2007
344
0
16
Citat:
Uporabnik mimmy pravi:
ksz...

Posledica zatikanja reklam je tudi onesnaževanje parkirišč in ulic, saj se takih reklam nihče ne razveseli in jih jezni zmečkajo ali raztržejo. Dvomim, da se potem srečni prejemnik sprehodi do koša za smeti...

zato pa placujejo posebne dodatke za ciscenje. (nekateri)