reklama

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
kje je meja med reklamo in nasvetom

opozorjen sem bil, da veliki smatrate moj podpis za reklamo in da sledijo sankcije. moj podpis pa ni nič drugega kot beseda sevlje v temi o beli tehniki, igi o klimah, da ne relčem bokyto o sočnih panelih. slednji anjbolj spominja an reklamo tudi z malimi oglasi.

torej jasna meja med nasvetom za dobrega izvajalca in bana vredno reklamo?

hvala.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Večina ima itak izklopljen podpis uporabnikov, ker gre v veliki večini za spam. Tako da zaradi mene oglašuješ karkoli
smile-1.gif
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
pa ne oglašujem, madona. to me jezi. sam sem 100 krta že napisal s kom sme imel dobre izkušnje. namesto da napišem še 100 krat, ker bo še 200 vprašanj, sem dal v podpsi
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.161
959
113
Emona / Carnium
Meja med reklamo in nasvetom je tam nekje, ko svetuješ, ne da bi kdo tvoj nasvet potreboval
evil.gif


Dobro vprašanje pri sprejemanju nasvetov samopromotorjev je "Zakaj ste vi boljši od vaše konkurence?".

Moj podpis ni spam. Tukaj skoraj ni ciljne publike, ki bi jo zanimala storitev iz podpisa.
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Meni se zdijo teli podpisi ok. Fajn je da veš s katero stvarjo se kater uporabnik ukvarja in mogoče boš kdaj tudi rabil nasvet. Konec koncev je tudi moj podpis potem takem reklama.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.948
5.474
113
Mene je motila v smislu da si mel res raztegnjen podpis....pa še text je bil tko da zmer k sm prakticiral hitro branje sm se zataknu u reklamo ker sem mislu da je del texta...oblikovno sam!
 
Nazadnje urejeno:

mistique

Guru
16. jun 2009
13.161
959
113
Emona / Carnium
Na, pa sem ostal brez. Koliko vprašanj imam šele jaz
evil.gif

Čeprav nisem nikjer prebral (v TOSu nič ne piše o linkih v podpisu), da je prepovedano, sem v strahu čakal na dan, ko mi bodo ugasnili moj prelepi podpis.
Na kakšen način lahko izvem zakaj nimam več podpisa? (Gotovo gre za nerodnost enega izmed adminov / modov)
aplauz.gif


EDIT: Glej, glej. V čveku mi je samo v enem komentarju izginil podpis. Sem očitno odkljukal možnost Dodaj podpis.
 
Nazadnje urejeno:

Car

POSTman
4. avg 2007
8.323
1.188
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Mene konkretno Softi sploh ni motil, je bil bolj nasvet kot reklama, zeeelo pa me je motil podpis uporabnika Suzice s tistimi njegovimi umetninami, pa ne toliko zaradi reklamiranja, ampak zaradi velikosti!!!
bonk.gif

Tako da jaz sem za reklamiranje v nekih mejah, za kaj več pa se zmenite tukaj s šefom, siguren sem, da vam bo rade volje odstopil dovolj placa za vašo reklamo! Seveda za primerno ceno....
wink-1.gif
 

suzica

hođa
21. jan 2011
1.914
0
36
47
PLANET ČVIČK
Jst sem že poslal tistemu ki me je banal za en teden zaradi reklame, koliko bi me koštalo tukaj na tem forumu malo reklame za moje storitve.
Vendar ni ne bev ne mev od nobenega...
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Komu si pa pisal?

Meni nisi ti pisal ampak neki xy nick, če bi mi ti pisal bi tudi odgovor takoj dobil
wink-1.gif


Za trženje reklam smo se vedno pripravljeni pogovarjat
wink-1.gif
 

suzica

hođa
21. jan 2011
1.914
0
36
47
PLANET ČVIČK
------Meni nisi ti pisal ampak neki xy nick, če bi mi ti pisal bi tudi odgovor takoj dobil ----------

------------------

Kako čem ti pa pisat , če ste me pa banjol čist brez veze in nisem imel komunikacije z vami zaradi tega problema??(4444)


No--brez vašega takojšnega odgovora sem si prilimal en kozolček nazaj v podpis------če vam paše morda---drugo mi pa lahko odgovorite --seveda na majhno ceno evrčku , da bi imel zgoraj mal reklame.

nekaj posla sem pa že dobil tuki. Lahk bi se kaj zmenii--socialno , če čte

Majhen korak na alterju---velik skok za zadovolnje stranke mizarskih storitev (poštenih seveda)


LP
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Ta mali kozolček me ne moti
wink-1.gif



Če hočeš pa oglasni prostor....da se vidi raskoš (ima se može se) mi pa le napiši PM pa ti z veseljem odgovorim ter se pomenimo okoli cene
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
a jaz imam lahko v podpisu povezavo an tlake, omete..pa še kako tako povezavo, ki jo 100 krat ponovim.

pa s temi povezavami nimam nič, ampaj mi je dolgočasno se ponavljat..tko k v gostilni..kalsicno pizzo pa veliko lasko..pa mrzlo..in to k recem 5 krat v petih obiskih si predstavljam, da si natakar zapomni. in kle tut vedno ponavljam ene in iste info in se mi zdi ok dat v podpis.