Reciver za hišni kino

Goran_r

Pripravnik
18. okt 2007
165
0
16
STR-DA3400 nima Multi-Zone. Ima pa novi STR-DA3500 (če bi že rad imel Sony-ja).

Za tak denar bi pa vsekakor priporočal kakega Denona, Onkyo, Harman Kardon...
 

Goran_r

Pripravnik
18. okt 2007
165
0
16
Citat:
Uporabnik Robbit pravi:
Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
Če pa je film DVD ali mkv z DD ali THX zvokom potem pa vklopim reciver.

Izgleda je še ena stvar, ki jo moram gledat pri nakupu - tale THX zvok (wtf
grin1.gif
pa kolko bo še teh oznak) , ker večina v tem rangu ne podpira THX zvoka.

THX ni zapis zvoka, kot sta to npr. Dolby Digital in DTS... THX je certifikat za naprave, ki predvajajo zvok/sliko
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.665
1.584
113
Citat:
Uporabnik bose pravi:
Bose Acustimass 10 (vsaj moji) so verjetno zvočniki za 5.1 sistem. Ali jih boš lahko priklopil na reciver 7.1?

zadnja 2 kanala se uporabljata pri multiroom funkciji za tadrugi prostor. če ne, pa pač ostaneta neizkoriščena, ni obvezno da mora bit gor kaj priklopljeno
 

Goran_r

Pripravnik
18. okt 2007
165
0
16
Citat:
Uporabnik bose pravi:
Bose Acustimass 10 (vsaj moji) so verjetno zvočniki za 5.1 sistem. Ali jih boš lahko priklopil na reciver 7.1?

Zvočnik je zvočnik... to nima veze
wink-1.gif

V setupu od receiverja potem tako ali tako nastaviš, koliko in kakšne zvočnike imaš.
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Jaz tudi mislim, da bo ta Onkyo najboljši nakup zame. Sem se zanj v bistvu odločil še pred tvojim postom
smile-1.gif


Vam pa moram še za nekaj zatežit. Vem sicer, da tile Bosi niso ravno ne vem kakšni zvočniki, me pa vseeno zanima ali kaj pridobim s tem, če kupim nove kable s katerimi bi povezal ojačevalec in zvočnike. Poleg zvočnikov namreč dobim neke zelo tanke kabelčke in kolega mi pravi, če se že nekaj grem, da naj kupim še nove kable. Ali je to brez veze, da menjam že original kable ali bi to dejansko imelo kaj efekta? Kje prodajajo kable in kakšne naj kupim, če že?

Tako, zdaj pa vam počasi neham težit. Hvala za odgovore in lp
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.470
355
83
če ima kolega kak par naj ti posodi pa boš ali ne boš slišal razliko

kar na horuk kupovat kable, če so zraven nima smisla