RECEPT! VEGETARIANSKI BURGER! NORO!

mihivaio

Zelenc'
20. nov 2009
10
5
3
Ni vam treba biti ljubitelj ajdove kaše, da bi vzljubili ta veganski burger. Vendar vas bodo dve štručki, zelenjava in skrivnostna omaka popolnoma prevzeli in vzbudili željo po ponovnem okušanju.

RECEPT: TUKAJ


bbb.jpg
 
  • Haha
Reactions: sixpower

mihivaio

Zelenc'
20. nov 2009
10
5
3
Kaj ko bom zašinfal, kak je McDonalds nezdrav bom ANTI AMERIŠKI? Al pa ko bom pohvalil AUDI bom pro NEMŠKi? Al pa če bom pohvalil INTEL bom pro IZRALESKI? :)

Kulinarika nema veze z politiko. Ali ?

Naslednji recept ko ga bom zbrskal bo Francoski. Pa sploh ne znam Francosko. Rusko pa tud ne znam druga kot SPASIBA - HVALA.

LP
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.771
2.656
113
Kaj ko bom zašinfal, kak je McDonalds nezdrav bom ANTI AMERIŠKI? Al pa ko bom pohvalil AUDI bom pro NEMŠKi? Al pa če bom pohvalil INTEL bom pro IZRALESKI? :)

Kulinarika nema veze z politiko. Ali ?

Naslednji recept ko ga bom zbrskal bo Francoski. Pa sploh ne znam Francosko. Rusko pa tud ne znam druga kot SPASIBA - HVALA.

LP
Samo vprašam. Vidim da si objavil povezave do treh receptov, ki so za ruske jedi, kar tudi sam poudarjaš. V enem od receptov tudi promoviraš "inovativno rusko storitev Telegram". Pač sem opazil neko rdečo nit in me zanima ali je namen te strani promovirati rusko kulturo. Mene osebno sicer to nič ne moti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BuDi

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Kaj ko bom zašinfal, kak je McDonalds nezdrav bom ANTI AMERIŠKI? Al pa ko bom pohvalil AUDI bom pro NEMŠKi? Al pa če bom pohvalil INTEL bom pro IZRALESKI? :)

Kulinarika nema veze z politiko. Ali ?

Naslednji recept ko ga bom zbrskal bo Francoski. Pa sploh ne znam Francosko. Rusko pa tud ne znam druga kot SPASIBA - HVALA.

LP
Raje izbrskaj kak ukrajinski recept, da ne boš izpadel sumljiv. :fredi:
 

igiNo1

Guru
24. feb 2018
1.414
638
113
Vegani imajo najraje hrano, ki po obliki in okusu in imenu spominja na meso. :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: BuDi

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.342
3.432
113
Naj si drugo ime najdejo za to hrano za ptiče.
Hamburger ima v sebi goveji polpeti, ki mora biti Medium pečen, da se še malo kri okusi.

Za vso ostalo sranje, ki pa optično spominja na to pa si najdite svojo poimenovanje.