Re na [OB TEŽAVAH OBVEZNO BRANJE ...

Jodlar

Pripravnik
20. jul 2007
742
0
16
cifra je v temi [OB TEŽAVAH OBVEZNO BRANJE] Najpogostejše napake napisal:
Citat:
Če uporabljate City Navigator, Adriarute, Polandmap, Greekmap... v kateri koli kombinaciji (en fajl, več fajlov...) morate iz City Navigatorja izbrisati območje, katero pokrivajo specialne karte (Adriarute...)

Zakaj je to potrebno oz. kaj se zgodi (ali ne zgodi), če tega ne narediš?

Hvala, Jodlar
 
Nazadnje urejeno:

bokyto

Fizikalc
19. sep 2007
1.475
0
36
Karte se naj nebi prekrivale oz večplastile ni dejansko nič narobe sam delalo pa ti tudi ne bo tak ko mora, ker naprimer ko iščeš naslov ti išče iz dveh treh kart v primeru da imaš več plastenje, če imaš pa specialke ločene pa dela normalno, ker išče naslov iz specialke oz iz karte, ki jo imaš vklopljeno. Npr še na začetku, ko sem prvič naložil gor sem pravtako naredil to napako in se šel peljat vpisal naslov in postavil ruto in pognal že po prvi nenadni spremembi poti se je začelo garminu rolat in javljat preračunavam in tako par minut isto.
 

Jodlar

Pripravnik
20. jul 2007
742
0
16
Hvala za odgovor.
Sprašujem pa zato, ker imam na dlančniku (FS LooxN560) CNEuNT2008 in AR 2.0, iz MapSourca imam prenešeno kot eno img datoteko iz AR samo Slovenijo iz CNEuNT2008 pa Slovenijo, zahodni del Avstrije in Nemčijo, odkljukane imam vedno obe karti in mi zadeva dela OK. Naslove v Sloveniji išče tako v manjših krajih (AR) kot v večjih (ki jih pokriva tudi CN) OK. Mi pa ruto, ki jo izdelam na PC v Mapsourcu iz Slovenije na zahod po prenosu na dlančnik vedno spremeni, ko jo na dlančniku "naložim". Ne glede kako sem jo naredil na Pc-ju (vmesne točke, itd,..) jo na dlančniku odpre kot najitrejšo pot ("najbolj glavne ceste").
LP, Jodlar
 

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
CN 2008 ima pokritost na nivoju AR tako da ni tukaj da po manjših krajih išče iz AR po večjih pa iz CN, sicer ni nič narobe če se karte prekrivajo se pa včasih dogaja da je preračunavanje neverjetno dolgo in tako, ni nujno da je tako kot je cifra opisal, je pa izredno priporočljivo, zaradi zmanjševanja možnosti napak.
 

bokyto

Fizikalc
19. sep 2007
1.475
0
36
CN 2008 žal nima iste pokritosti, to nebo držalo, žal tisti, ki se vozi bo opazil, da tudi vse ceste niso tako vnešene kot bi morale bit. To govorim predvsem za okolico MB in okolico Celja.
 
Nazadnje urejeno:

Podobne teme