razvezan dostop ni mogoč

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
a me nategujejo al v letu 2008 to res še vedno obstaja
confused-1.gif


na lokaciji je isdn, radi bi imel trio, pa me jeb....jo, da ne morem imeti samo trio, ampak morem plačevati poleg tria še pstn
jezen.gif


jst si to predstavljam, da imam avto v katerm se lahko pelajata samo dva, ne more pa se peljat en sam
sprasujem se.gif


jih imam mal na sumu, da ko bo pršla konkurenca bliz, da bo kar čez noč centrala dobra
10.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
vi pa že od novga leta obljubljate dostop
tongue-1.gif

trenutno imate napisano: Predviden datum prevzema: 1.10.2008 Kako pa zares kaže?
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
dokaz, da me nategujejo:

ko sem pred tremi dnevi klical se mi je oglasla ženska in rekla, da na tej lokaciji je pa že novejša tehnologija (men se zdi da adsl+) in da zato morem izpolnit obrazec preko neta. (po tem sklepam, da je s centralo vse uredu in da je dovolj zmogljiva)

včeraj pa kličejo, da polnorazvezan dostop ni mogoč, ker centrala tega ne omogoča.

se menim s kolegom, kater je na isti centrali in pravi, da so tut njega na začetku nategoval, da ni možen polnorazvezan dostop, potem pa je kar naenkrat bil možen in sedaj ima trio in mu dela brez težav. monter pa mu je povedal, da je centrala nova in da imajo lahko vsi čisto normalno polnorazvezan dostop.
banda ciganska!!!!
 

Jiggler

Pripravnik
22. jul 2007
637
1
18
Pokliči še enkrat, pa naj preverijo še na kateri centrali je tvoj kolega, potem pa vprašaj zakaj ima on razvezan dostop, ti pa ne...
Tako boš vsaj prišel do konkretne razlage zakaj si prejel negativen odgovor.
 

jinetera

Pripravnik
7. sep 2007
544
8
18
Ziher je možno. Razen če imaš ISDN prek BAV enote (isto kot PSTN prek PCM).
Če si iz 07, mi pošlji ISDN številko.