Razne zanimivosti

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.573
281
113
ja, sej a lokalnih politikov pa ni, al kaj? vsaka občina ima občinski svet... sej politika se začne tudi nižje... ne šele v parlamentu. seveda pa so tudi cifre manjše...

ne, res še nisem bil...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.317
113
Valda so vsi lenuhi. Zakaj pa noben ne izstopi iz politike in gre delat?

Misva se razumela. Moja trditev je letela na folk, ki bi se zaradi izboljšanja stanja države in vsesplošne koristi morda spravil v politiko in ne na tiste, ki so na SLO politični sceni že od pamtiveka. Za njih je jasno kako in kaj.
 

Ketidu

Fizikalc
23. feb 2009
225
31
28
Štajerska
Pravijo(mo): ''Psi lajajo, karavana gre dalje...''
Pravijo(mo): ''Saj so itak vsi barabe...''
Pravijo(mo): ''Vsi kradejo!''

Potem se pa vprašam, zakaj potem vsi napadate enega ''čudaka'', ki nekje zbere na kup ene par maškar in se ob tem dere kako je potrebno v državi naredit red?

Kaj mislite, da je dosegla ta mamica na policiji? Nič, nichts, zero, niente,...
Bi imela pri maškarah več uspeha?
Manj gotovo ne!
 

B81

22. jul 2007
34.479
8.954
113
Tale zadnji stavek zmaga:

Kje so nevladne organizacije, ko Slovenci v stiski potrebujejo pomoč?

Za majmune pa imamo eurov na pretek.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Bogovič je imel 4 ali 5 trgovin, ampak izgleda da se bolj splača it v politiko.

Nazaj na temo; balkanska noraTV:

Baka.png
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
... Brez dvoma imamo tudi v Sloveniji (imamo oz. bolje rečeno smo imeli i guess) ljudi, ki bi lahko vodili državo kot se spodobi a jim je povsem jasno, da bi dobivali taka polena pod noge da adijo pamet in se posledično izognejo politiki
Tipično tako se je zgodilo z mojim bivšim kardiologom in nekdanjim ministrom za zdravstvo (drugače delovno mravljico!) dr.Marušičem ... Sem mu rekel, naj ne sili v politiko in naj se drži svojega posla, ma ni poslušal ...posledice so mu sledile še par let po končanju ministrovanja, ker je hotel kaj uredit/napravit takrat za izboljšanje zadev, pa ni mogel ...

Naslednji (z Obale, dr.Gantar) pa ni bil toliko naiven bolj previden in je vsaj delno ostal v svojem poslu urologa in še zdaj dela v IZ bolnici redno (ziher je ziher) ; se vsako toliko srečava :zardelalter: ...
 

B81

22. jul 2007
34.479
8.954
113
Naj bi bila tema o sluzenju na slovenski legalni nacin, ampak "kaj cmo"...
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Sicer pa je ta lopovska levičarka mama župana Radelj Alana Bukovnika član stranke SD, ki ga je zaradi prejemanja podkupnin ovadilo specializirano državno tožilstvo.