Razlike med moškim in žensko pri spolnosti...

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
...pa kdaj kako seksi perilo, petke tudi ne škodijo
wink-1.gif
 

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
Citat:
Potruditi se pri ženski okoli predigre in samega seksa je najmanjši problem... Seveda raje vidiš, da max. uživa in ji je fajn, kot pa da ji je to nekaj pač tisti dan na urniku... Vsak tip bi se rad izkazal, razen če gre za neko polurno afero...in je na brzino vse... Po drugi strani, pa je treba dobit tudi kaj feedback nazaj od ženske, da bi se še naprej trudil. Pasivnost ženske je nekaj najslabšega. Da se čaka samo, kaj bo tip naredil...in da se čaka samo kako se bo njo zrajcalo....tipa pa kao itak "ni treba" kej preveč. "Se bo že sam zrajcal med lizanjem muce..., to je pa dost"... Da se še za tiča ne spomne prijet, ampak direkt iz 3 urne predigre za njo, v sex v taki pozi, kjer se njej ni treba niti premaknit na prehodu iz predigre v igro...samo nadaljuje z ležanjem na hrbtu..

Potem se pa normalno še tip neha trudit...naredi vse bolj na horuk..., čez mesec, dva, tri, 6, pa ženska reče, kako se on ne trudi več, ni nikakršne nežnosti itd...in da ona tega ne bo več prenašala.

Ok, ženske večkrat rabijo nežnost. Ampak po drugi strani pa težko razumejo, da moško bolj kot nežnost, rabijo kdaj pa kdaj malo "nastyness"...potem pa izpadejo, ko da jim je samo do živalskega porivanja...nič ne gledajo na čustva. Seveda gledamo, ampak ravno to je drugačen način gledanja na celotno zadevo. In noben način ni naroben ali pravilen...oba sta vsak z drugega zornega kota.

morm rečt, da si to ful lepo napisal... tko, na razumevajoč način... In se v marsikateri stvari strinjam. Vsi vemo, da je dejstvo, da rabi ženska (rečeno v splošnem... torej ni nujno, da velja to za vsako posebej) več časa do vrhunca k pa moški, tko da je izrednega pomena, da se ženska sprosti in da se ji tut partner posveti... mislm da 'vsak' moški rad vidi, da ženska uživa, ...
Ja... morm pa skritizirat ženske k pričakujejo od moškega, da jih bo tam nabijal celo noč, one bojo pa ležale kot klade ja... razmišljale o naslednjem dnevu, frizerju, pedikerju, ... aaaa...
Ful je lepo, če se moški potrudi zate... in ful je lepo, če se ženska potrudi zanj... tok da... tok k je Ynos reku, da bi moški tut kako nasty sceno radi doživeli - to popolnoma zagovarjam...
Najlepš je vidt, če tipa vzburiš... poslušaš njegove pristne vzdihljaje, bitje srca... prijeme, poljube... hehe... noro!!
cheer.gif


It's all about feedback!!!
aplauz.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Ena filozofska:





Je bolje žensko potešiti vsakič s 3,4 orgazmi se potrudit --> po tej logiki se ji je potem fajn se mečkat, ampak je potešena in ima dost za nekaj časa...



Je bolje jo kdaj pustiti na cedilu --> po tej logiki ostane nepotešena in bo spet hmalu hotela seksati.
 
Nazadnje urejeno:

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Če obstaja pri drugi misli možnost, da si najde druzga potem je boljše prva.
grin1.gif
 

Dzexon

Pripravnik
3. sep 2007
946
0
16
Ksz

Kot mlad nadebudni kazanova raziskujem fenomen ženskega orgazma skozi penetracijo. Da mi z draženjem ščegetavčka uspe ženske pripeljati do vrhunca, me ne čudi, ker če analiziram ženske spolne organe, postane jasno, da je ščegetavček ženski ekvivalent za penisovo glavico, ki nikoli ne odpove pri orgazmu. Pri penetraciji pa mi kljub nadpovprečnim meram prijatelja, večurnem seksu in uporabi pnevmatskega kladiva ne uspe. Od 2/3 žensk dobim neke kao orgazmične vzdihljaje, tresenje, kričanje, ... ampak, ko preverim njihov pulz po dolgih seansah, je vedno na 60-80, torej, veliko jih fejka.

Ker sem preizkusil že ogromno žensk, mi predvsem ni jasno, zakaj še nisem srečal nobene, ki bi jo zadel v takozvano "G-točko". Odločil sem se posvetovati z wikipedio, ki pravi:

Citat:
wikipedia pravi:

However, to date, all attempts of scientific or empirical investigation into the reality of the G-spot have turned up nothing or highly questionable results. Tests that examined the innervation of the vaginal wall show that there is no area that has an increased number of nerve endings. Proponents are also criticized for putting too much reliance on anecdotal evidence. The few studies that have tried to locate it using more precise means have mostly turned up no results. The few that have returned positive evidence are criticized for using small sample sizes and questionable methods.

Zakaj iščem nekaj, o čemer si niti znanstveniki niso enotni, da obstaja?
stupid-1.gif

Vedno bolj se mi zdi, da je takozvana "G točka" neka izmišljotina, ki so jo ženske prevzele kot prvo resnico seksa, da lahko z njo jezijo moške. Preklet bodi, Gräfenberg!

Okej, še malce sem se lotil raziskovanja, ker sem se vprašal, kaj bi naj "G točka" sploh bila. Prišel sem do Skenove žleze in prebral, da bi to naj bil pa ženski evkvivalent moške prostate, s katero vem, da je možno molsti tudi mene. Okej, to je možno, ker je to (po ščegetavčku) še ena "kopija" moškega organa, ki garantirano prinaša orgazme. Ker te žleze večina žensk nima, bi to razložilo dejstvo, da znanstveniki ne najdejo "G točke". Ker gre za zametek moškega spolnega organa, ki je nasploh že veliko bolj zakrnel od ščegetavčka, je zelo verjetno, da imajo te žleze le tiste ženske, ki so v maternici dobile veliko testosterona, tj. "možače".

Torej, zaključujem svojo mini-raziskavo - na kratko - z dvema možnostima:
a) "G točka" ne obstaja
b) "G točka" je dejansko Skenova žleza, ki jo imajo le "možače"

Če se vam zdi, da je še kak tretji scenarij, sporočite in dokažite to znanstvenikom. Jaz si pa grem medtem poiskati dekle s premerom bicepsa 70cm in brki. :-(
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
jst pa recimo zase prov vem, pa naj bo G al pa ŽNJ točka, da neki je v meni, kar mi vzbuja nepopisljive občutke ob sami penetraciji in reci piši kar hočeš, jst lažje s penetracijo doživim (in večkrat) kot ob draženju ščegetavčka (samo v izjemnih primerih).
aja pa to "točko" se da v meni prav dobro občutit s prsti
grims-1.gif
 

Dzexon

Pripravnik
3. sep 2007
946
0
16
Okej, ti imaš Skenovo žlezo. Kdaj imaš kaj časa?
grin1.gif


Da te peljem na nek znanstveni inštitut.

 
Nazadnje urejeno: