razlika med R laguno 1994-1998 in 1998-2000

Twister87

Pripravnik
14. avg 2009
481
0
16
36
Zdravo!
Imam R laguno model od leta 1998 do 2000 (okrogle meglenke). Ker sem zletel s ceste in priletel v drevo, sem zbil desni sprednji konec avta. Klepar mi je poslal spisekrezervnih delov, ki jih moram kupiti, pa me zanima, če kdo ve, kateri deli bi od lagune letnik 1994-1998 pasali na moj avto, ker je dele za tisti model veliko lažje dobiti...odbijač vem da je drugačen, meglenka tudi, pokrov motorja isti, za ostalo pa ne vem Smile

Klepar mi je poslal naslednji spisek:
-pokrov motorja
-vezna stena
-okrasna maska barvani del
-okrasna maska (črni del mreža)
-desni žaromet
-prednji desni blatnik
-prečni nosilec (vez šasijskih krakov)
-prednji odbijač barvan - ima meglenke
-desna meglenka
-desno polnilo pod prednjim odbijačem
-desni PVC bočni nosilec prednjega odbijača
-levi PVC bočni nosilec prednjega odbijača
-desni prednji del PVC kolotečne
-levi prednji del PVC kolotečne
-kovinski nosilec hladilnikov spodaj
-če je možno desni šasijski krak dolg vsaj cca.30 cm
-hladilnik vode

Zelo lepo prosim za pomoč, ker se mi že malo mudi.

ps: odgovorov v stilu "avta se ti ne izplača popravljat", ne rabim, ker avto ni moj - razbil sem ga fotru, tako da ga moram popraviti, saj je bil prej kot nov - 98.000 km, 1. lastnik, garažiran,...

Hvala za odgovore in lep pozdrav!
Rok
 

Twister87

Pripravnik
14. avg 2009
481
0
16
36
hvala za linka
smile-1.gif
sem že nekaj gledal tam, ampak imajo za nekaj kosov čudno napisano. saj sem sedaj dobil nekoga, ki bo to preveril 100%, tako da bom lahko začel nabirati dele. seveda bom čim več pobral iz razbitih, ker so novi pasje dragi...
LP
 

Twister87

Pripravnik
14. avg 2009
481
0
16
36
Infernus hvala, ampak sem že vse poklical, pa nima nihče od teh, ki imajo pravi letnik, nič takega kar jaz rabim :/ no, saj sem sedaj že dobil skoraj vse dele, le še okrasno masko rabim in pa šasijski krak, tako da upam, da bo v kratkem avto spet vozen
smile-1.gif