Različnost avtomobilov - še dobro...

mimika

Pripravnik
8. feb 2008
703
0
16
Čudno, da ti je v mondeo mk4 premehak volan. Sicer oktavie, superba še nisem vozil, ampak v mondeo mk3 in mk4 se mi zdi volan zelo soliden (ima hidravlični servo, za razliko od novega fokusa, fieste) in nikakor premehak!
Citat:
Naprej, sredinski ekranček: hočeš prestavljat med podatki potovalnega računalnika in rabiš ene 10 pritiskov na gumbe in it čez 3 menije, da zamenjaš podatek. Loool.
Ekranček v nižji opremi bi bil potem zate - na volanu pritisneš gor ali dol in preklaplaš med range, trenutno porabo, povprečno porabo,...Je pa res, da bi lahko prikazoval več podatkov naenkrat.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Ah, ni tehnika za MTLja. Od preveč podatkov se mu potem zblede... Baje pa ta novi zasloni v VAG grupi tudi SMSe prkazujejo... To bi bilo za MTLja, bi lahko bolj neovirano vozil in hkrati SMSjal in iRCal...
smile-1.gif


@MTL: a DKW dela?
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.958
1.099
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik Lateral pravi:
1 poteg prižge samo sprednjo, še en poteg pa poleg sprednje še zadnjo. Saj s sprednjo meglenko ne motiš spredaj vozečega...

Mene moti, če ima kdo za mano meglenke (recimo v dežju). In ne, pri kupu avtov se ne da ločeno prižigat, kar je kiks.

Poglej, če ima za teboj vozeči v dežju prižgane prednje meglenke ni zato kriv vodja inžinirjev, ki je podpisal sprejetje takega načina prižiganja meglenk, ampak BEBEC v zateboj vozečem avtomobilu.
smirk-1.gif

Če si zadnji v koloni v dežju, je dostikrat pametno prižgat zadnjo meglenko (ker se navadnih zadnjih luči zaradi prša vode izpod koles praktično ne vidi). Zakaj bi to moralo pomenit, da moraš (kot je to pri Škodi in še nekaterih znamkah) imet prižgane tudi prednje meglenke? Prižgeš le zadnjo in je (in ko te kdo dohiti, jo ugasneš).
Podobno je v dovolj gosti megli: če si zadnji v koloni, prižgeš zadnjo. Zakaj bi spredaj vozečemu težil s sprednjmi.

Tak način prižiganja je zgrešen.
 

Clueless

Fizikalc
5. avg 2007
744
86
28
Glede na to kaj je bilo nekaj tednov nazaj videti na cesti ne bi bilo ob drugačnem sistemu nič boljše. Večina bi še vedno prižgala obe (ziher je ziher, itak ne ločijo prednjih od zadnjih, navodil taki tudi ne berejo) in na to pozabila tri sekunde po vklopu.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.538
9.223
113
Citat:
Uporabnik Clueless pravi:
Glede na to kaj je bilo nekaj tednov nazaj videti na cesti ne bi bilo ob drugačnem sistemu nič boljše. Večina bi še vedno prižgala obe (ziher je ziher, itak ne ločijo prednjih od zadnjih, navodil taki tudi ne berejo) in na to pozabila tri sekunde po vklopu.
Hehe, če pa je tako styliš, da imaš prednje vključene...
cool-1.gif
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Citat:
Uporabnik Drifter pravi:
ksz škoda je postala avto, ki vztrajno sili v premium razren, in ji to tudi dobro uspeva face it
S tem se tolažijo ''bedasti'' lastniki Škode, ki so kao kupili A4, pa plačali pol manj
aplauz.gif
.
Pa ni tako, razlika med Audijem in Škodo je očitna, pa čeprav imata 3/4 zadev enakih. Lahko govorim iz prve roke.

Oprosti, ampak A4 ni ravno nek presežek. Novi passat se boljše pelje.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
To pa močno dvomim, faceliftanega Passata (B7) res še nisem vozil ampak razlika med A4 8K in Passatom B6, ki sta bila, ko sem imel priložnost vozit oba, istočasno na trgu, je bila precejšna. Passat je super avto za moje pojme, samo na žalost štirica nima višja cene kar tako. Res je, da je imela štirica S-Line športno podvozje in 245/40 R18 pnevmatike, Passat pa colo mnajše in nekaj ožje, vendar še vedno se Passat in A4 za moje pojme precej razlikujeta.
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Citat:
Uporabnik YuGec pravi:
V sredo sem imel priložnost testirati oba (še ob drugi "konkurenci").

The Stig, privoscis pa si verjetno lahko vozilo po katerem imas nick.
cheer.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Citat:
Uporabnik XSIDE pravi:
To pa močno dvomim, faceliftanega Passata (B7) res še nisem vozil ampak razlika med A4 8K in Passatom B6, ki sta bila, ko sem imel priložnost vozit oba, istočasno na trgu, je bila precejšna. Passat je super avto za moje pojme, samo na žalost štirica nima višja cene kar tako. Res je, da je imela štirica S-Line športno podvozje in 245/40 R18 pnevmatike, Passat pa colo mnajše in nekaj ožje, vendar še vedno se Passat in A4 za moje pojme precej razlikujeta.

No tole o faceliftu... Tudi Golf 6 je za marsikoga samo facelift Golfa 5, v vožnji je pa svetlobno leto razlike.