Radio Antena in njihove prometne info

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Ima isto ime kot ti?
Brez skrbi, sej ne bom začela z dirty talkom brez, da bi se prepričala, če si res ti
evil.gif
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
..ksz...



Silom prilike (ker sem crknila od besednega dolgčasa na radiu hit), zadnji teden poslušam radio antena.



Rezime - prometne informacije so najboljše v LJ kotlu (ok, ni gor čisto vse, ko se kdo pokljunčka na cesti, je pa daleč največ od vseh postaj
srce-1.gif
).



However (međutim
wink-1.gif
)



MUSKA JE PA PODEN.



Ampak ne izbor. Pač pa to, da tam očitno premorete 10 CDjev, ki jih rolate NON STOP. Ampak res NON STOP. Kar pomeni, da mi gredo "What goes around and around...", neishin "zakaj?", "do you know what it feels like..." že dobesedno na bruhanje, čeprav komadi niso slabi. Nekak je ta radio uspel narediti to, da jih slišati ne morem (in če bi bil v LJ koncert, 100% ne bi šla tja, pa me bk kakšna zvezda je to).



Zdej me pa zanima, če mogoče rabite kakšen karitas keš, da se kupi še 10 cdjev?



Ali pa rabite mogoče samo človeka, ki se mu ne samo reče glasbeni urednik, ampak tudi dejansko je glasbeni urednik?



Ker špikerji so OK (ne najedajo, so ravno prav kratki in še kar duhoviti), ampak vmesna muska je pa KATASTROFA od ponavljanja. Saj razumem, da je hite treba rolat, ampak NE ISTIH PET KOMADOV VSAKE POL URE. Dajte vmes še kakšne rollinge, ali pa u2, ali pa kaj drugega od klasikov. Vsaj dva komada na uro bosta že BALZAM za ušesa.



Ker sem nekje na meji, da preklopim na radio Ognjišče. Fingers crossed, da pa končno najdem nekaj, kar dokaj užitno klobasa, pa hkrati ne pere možganov s tremi komadi non stop.

 
Nazadnje urejeno:

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.255
136
63
Celje
Citat:
Uporabnik Freak pravi:
Pa so pol obrazlozili,da imajo slabe iskusnje s folkom,ki se zajebava in ponavadi pocakajo vsaj na tri klice. Ker predstavlji si,da jim reces da je obvoznica zabasana zarad karambola,v resnici bi bla pa normalno prevozna??

Hehe, to me spominja na mariborski City (ali je bil Center?)...v glavnem, nekdo kliče, da je v Celju na Ozki ulici radar.
confused-1.gif
Jaz in kolega se itak začneva smejat na polno...razlog? Ozka ulica v Celju nima zastonj takšnega imena...je ulica v centru mesta, dolga nekje 100m, enosmerna in široka ravno za kombi.

Čez nekaj časa se je moderatorka v eter opravičila (očitno jo je nekdo malce opomnil) in hkrati pozvala, da naj se to ne dogaja več.
 

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Citat:
Uporabnik kozarec pravi:
...

However (međutim
wink-1.gif
)

MUSKA JE PA PODEN.

Ampak ne izbor. Pač pa to, da tam očitno premorete 10 CDjev, ki jih rolate NON STOP. Ampak res NON STOP. Kar pomeni, da mi gredo "What goes around and around...", neishin "zakaj?", "do you know what it feels like..." že dobesedno na bruhanje, čeprav komadi niso slabi. Nekak je ta radio uspel narediti to, da jih slišati ne morem (in če bi bil v LJ koncert, 100% ne bi šla tja, pa me bk kakšna zvezda je to).

Zdej me pa zanima, če mogoče rabite kakšen karitas keš, da se kupi še 10 cdjev?

...

Hahaha!
hysterical-1.gif


Dizzy, da mi ne boš zameril tegale smeha (ali kdo od sodelavcev). Se izključno nanaša na a) umetniški vtis avtorice
smile-1.gif
 

Jerez

Pripravnik
27. jul 2007
561
0
16
Če bi furala antena glasbeni program od radio Ena in bi ostali isti voditelji kot so zdaj, bi bila zmaga
wink-1.gif
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
Ko se vozim z avtom večinoma poslušam Radio 1. In ko je naneslo, da sem bil nekaj dni zapored po več ur v avtu, sem ugotovil, da tudi oni ogromno ponavljajo. Sem že po reklami vedel, kater komad sledi. V 2 do 3 urah se je večina komadov zavrtela dvakrat.
Tega ne opaziš, če poslušaš radio 2 uri na dan, če pa ga imaš stalno prižganega pa se to zelo opazi.

lp
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Ja.
wink-1.gif


Radio Antena je definitivno radio, ki ga poslušaš, ko se voziš po Ljubljani.
Pa buh varj, da nisi več kot pol ure na dan v avtu.
(mogoče glih zato njihova opozorila o zastojih - da se ja ne bi zgodilo, da bi bili tako dolgo v avtu, da bomo opazili, da imajo samo 10 cdjčkov
smile-1.gif
).
 

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.124
54
48
122
Citat:
Uporabnik kozarec pravi:

Ker sem nekje na meji, da preklopim na radio Ognjišče. Fingers crossed, da pa končno najdem nekaj, kar dokaj užitno klobasa, pa hkrati ne pere možganov s tremi komadi non stop.

Mislim, da Ognjišče najdeš kot prvo, če daš search v levo iz Antene.
 

majklnajt

Pripravnik
17. sep 2007
53
0
6
Samo da zjutraj slišm unga Romiha, mi gre takoja na kuzlane! Z njegovimi veleumnimi skeči in mega humorjem!