Radio Antena in njihove prometne info

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.943
1.098
113
www.adriamedia.si
Danes so me 100% spravili ob živce.
Da ne bom c/p, kar link:

http://www.avto-magazin.si/blogi/dusan-lukic/najhitrejsi_ali_najbolj_zlagani-9073.aspx

In potem jih še tretjič pokličem, pa še vedno ne priznajo, da je malo žalostno, če informacija za pot do spikerja (sem prepričan, da je manj kot 20 metrov) rabi skoraj 10 minut ...

Čas bo, da država prometne info uredi centralizirano in predpiše kako, kdaj in kako hitro jih je treba objavit. Radijske postaje pa take it or leave it ...
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Enako je z radarji oziroma kontrolami.

Lepo jim točno poveš npr. pri OMWju stoji bel focus ki slika, ustavljajo pa pri Jurmanu na avtobusni.
In kaj pove v eter?
Radar pri Jurmanu


Jim poveš za karambol,pa objavijo zelo pozno,namesto da bi takoj ker je nevarnost naleta,poleg vsega pa tudi gužva nastane takoj.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Včasih človek misli, da je bolje vsaj nekaj kot nič, a take pomembne informacije, bi morale biti objavljene takoj.

In nenazadnje, saj to tudi zvišuje poslušanost neke radijske postaje. In od česa živijo?
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.593
181
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
hvala za tole obvestilce. kar se prometnih informacij med tednom tice, smo kar se da azurni, med vikendi je situacija malo drugacna. velikokrat se namrec zgodi, da ni niti ene prometne informacije, spet drugic se zgodi, da jih je naenkrat milijon. velikokrat pa se zgodi, da recimo, dobimo eno prometno informacijo, jo ravno povemo, ko v tistem dobimo se drugo. zal ne moremo takoj povedati se druge, zato se par minut pocaka...zal zna bit tako vskakovanje obremnjujoce za program...
je pa res, da so med tednom zjutraj in popoldne prometne informacije tudi po 5x, 6x na uro. ampak to je zal maksimum, ki ga program se prenese.
kar se pa nesrec tice - se povedo kar se da hitro - vcasih kar med komadom. kar se tice reklam...
tongue-1.gif
kaj moramo, te nas hranijo. je pa res, da bi lahko po oglasih sporocila - razen, ce so bile prometne ravno pred skladbo in pred reklamami. v tem primeru zal prej ni slo.
kar se tice slogana najhitrejsi prometni servis - dokazano objavimo najvec prometnih informacij v dnevu, smo res kar se da azurni - a kot sem ze omenil - potrebno je gledati tudi na to, da program vseeno tece nemoteno. ponekod objavljajo le informacije, ki so objavljene na www.promet.si...
wink-1.gif

kar pa se tice natancnosti informacij - vcasih zal pride do tovrstnih napak - ampak le malokrat. pac ste slisali ravno to, malce zgresene...
verjemite, za Ljubljano se se kar da, kaj pa za katere druge kraje, kjer povejo, kje priblizno stoji radar oz. kontrola...
oz. kaksna druga zadeva na cesti...
se enkrat - hvala za opozorila, bomo poskusali se izboljsati nase delo.
smile-1.gif
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.654
7
38
Ljubljana- okolica
jest osebno čist razumm da ne se ne da takoj. se mi je velikrat ze zgodilo da me je ravno antena opozorila na radar. no ta tedn enkrat sem pa zalotil da se mi je med cd-jem ene 5x zapovrstjo priklopila antena kao informacije, špilala je pa muska.. sam ni kej napake se dogajajo.
lp x5x
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Ej, tud med tednom niste bas briljantni. Se mi je zgodilo, da sem ene 2x klical do etra pa ni nikoli prislo. Tko da...
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Sumljiv si
grin1.gif


Dizzy: No pol se pa poznamo, še celo enkrat sem te domov pelu
grin1.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.593
181
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
aja!?
17758-icon_confused.gif


hm... dej me mal spomni, magar na ZS, okej?
smile-1.gif


kar se tiče teh informacij, ki se "porazgubijo" - včasih se zgodi, da imamo full prometnih inforamacij, in se dejansko kakšna spregleda. ampak, da nas nekdo dvakrat pokliče, pa da ne gre... to se pa nebi smelo dogajat...

drugače pa - tisti, ki ste imeli slabe izkušnje - kakor berem tule - vsi nas obsojate, ker se je nekaj slabega zgodilo enkrat, a vseeno smo zelo ažurni, kar se tega tiče...

drug problem se pojavi, ko nekdo javi radar, da je na Tržaški denimo, v smeri centra, in to je to... s tako informacijo si žal ne moramo nič pomagati, in enostavno ne gre naprej. vem, da vozite, in vem, da je nadležno, ko vas sprašujemo, kje, kje točno, v kateri smeri - ampak - nekdo, ki ne pozna toliko krajev, oz. nasploh - lažje je dati eno informacijo naprej, če jo imaš tudi dovolj podrobno podano. tako, da vas pozivam, da ko pokličete, v kar najbolj enostavni obliki in čim hitreje podate informacijo, tako jo bomo mi lahko hitro in tudi dovolj natančno posredovali naprej.
smile-1.gif


seveda, zaželjena pa je tako dobra, kot slaba, oz. jaz osebno ji raje rečem konstruktivna kritika.

glede začetnega posta - zakaj je toliko časa trajalo - predvsem, ker je bila informacija premalo podrobno podana...
 

Freak

Pripravnik
19. sep 2007
522
0
16
hysterical-1.gif


Drgac je blo pa enkrat neki podobnega na neki drugi radijski postaji. Pa so pol obrazlozili,da imajo slabe iskusnje s folkom,ki se zajebava in ponavadi pocakajo vsaj na tri klice. Ker predstavlji si,da jim reces da je obvoznica zabasana zarad karambola,v resnici bi bla pa normalno prevozna??
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Danes so me 100% spravili ob živce.
Da ne bom c/p, kar link:

http://www.avto-magazin.si/blogi/dusan-lukic/najhitrejsi_ali_najbolj_zlagani-9073.aspx

In potem jih še tretjič pokličem, pa še vedno ne priznajo, da je malo žalostno, če informacija za pot do spikerja (sem prepričan, da je manj kot 20 metrov) rabi skoraj 10 minut ...

Čas bo, da država prometne info uredi centralizirano in predpiše kako, kdaj in kako hitro jih je treba objavit. Radijske postaje pa take it or leave it ...

A ni pravilo da če je obvestilo po radiu (mobitelov klub voznik vozniku al kako že?), se moraš peljat ravno tam, ker ovire že zdavnaj ni več, pa še tisti ki nasedejo so se odpeljali po obvoznih cestah in maš ti lepo fraj
aplauz.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Jst sem tut razočarana nad njihovimi cestnimi info. Dostikrat jih kličem, pa ne uspejo objaviti niti v 20-ih minutah. Po 20-ih minutah je pa že po vsej verjetnosti vse BP.
 

han

Pripravnik
15. okt 2007
126
0
16
laibach
al pa k ob 11h govorijo da je gužva na koncu gorenjske avtoceste (šentvid), ti si se pa ravnokar BP peljal čez tunel do križišča..
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
Ravno včeraj ob 19 uri se pripeljem po obvoznici in hočem na Celovško, kjer pa že na obvoznici naletim na stoječo kolono. Ker sklepam, da je nesreča potegnem do podutika in obrnem, kar je bila sijajna poteza. Takoj dam na anteno, sem si rekel, da izvem kje je nesreča, če bi še kje ovinek delal. In oni povejo čez 45 minut za nesrečo na Celovški, kar je bilo skoraj 1 uro in pol po nesreči
bonk.gif
Povedali so pa tako,da so komad prekinili. Ko pa pridem do nesreče pa še en šok. Zaletel se je bratranec in samo sreča je bila, da je pred pol leta kupil večji avto, ker v nasportnem primeru bi ležal na urgenci danes.

lp
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.593
181
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
se pravi - če je nesreča na Celovški denimo... to pomeni, da smo odvisni zgolj od informacij, ki nam jih posredujejo poslušalci na cesti. in so nam sporočili, da je do nesreče prišlo. mi to parkrat povemo v eter, klici usahnejo in seveda mislimo, da zadeva ni vec aktualna. se pa vseeno kdaj takole znajde kak klic, ki nam sporoči, da je zadeva še vedno aktualna - in verjetno je v tvojem primeru prišlo ravno do tega - pa se je zato še enkrat takole povedalo.

@Tamara: nič ne vem, da bi ti kaj klicala...
wink-1.gif
drugače mi pa ni jasno, kdaj česa ne objavimo. kadar jaz delam, je vse tako kot mora bit.

je pa res, da smo zvečer, po 20. uri odvisni od programa - se posnamemo in potem kolikor hitro nas umesti v program. tu pa res ne moremo nič. med vikendi je stvar velikokrat zelo podobna.