Radiatorski vlažilec zraka

2CV

Pripravnik
16. avg 2012
505
12
18
Pozdravljeni !

Ker imamo v stanovanju zelo zelo suh zrak pod 30% me zanima kateri radiatorski vlažilec kupiti. Ker zaenkrat ne bi kupoval električnih zadev, me zanima kako se obnesejo tisti keramični ali plastični lončki na radiatorjih? Sem pa naletel tudi na tale izdelek: Airmag in me zanima al kdo to uporablja in ali je zadeva uporabna?

Že vnaprej hvala !
 

Samojed

el. zaščita
Osebje foruma
19. sep 2007
2.156
55
48
Osrednja Slovenija
Tega sem imel jaz. Ja, je uporaben. Edina slabost (tako kot verjetno pri vsakem) je ta, da ga je težko očistit ko po izhlapeli vodi ostane kamen.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
in če daš navaden kozarec vode na radiator? tak radiator kjer ne preveč brskaš okoli da ga nebi slučajno kdaj dol vrgel.
 
22. jul 2007
12.810
1.316
113
123
Citat:
Uporabnik Samojed pravi:
Tega sem imel jaz. Ja, je uporaben. Edina slabost (tako kot verjetno pri vsakem) je ta, da ga je težko očistit ko po izhlapeli vodi ostane kamen.
Enaka izkušnja zaradi čiščenja, drugače v redu zadeva ker ima vgrajen magnet in potem stabilno stoji - seveda je odvisno radijatorja.

p.s. ups so pa kar dragi postali, mislim da cca 5+ let nazaj niso imeli takšne cene ali pač-se ne spomnim
 
Nazadnje urejeno:

Pac_Man

⋆Распут&
10. maj 2014
2.211
0
36
Mokre brisače, vzemi take, ki jih ni škoda, ker se na njih nabira vodni kamen.

Najceneje, učinkovito, ampak malo "cigansko" zgleda.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.195
1.811
113
Najprej napiši s kakim vlagometrom to meriš in s kom se ogrevaš (če imaš lastno peč).

Ker odkar so se uvedli delilniki po večini več nima noben problema svpremaslo vlage ker imajo ljudje nova okna, ki pa so za namešek zaprta tako kot skoraj vsi radiatorji.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.365
6.548
113
Kupi korito za rože, oz podstavek korita, pa tja not naliješ vodo.

Potem ga pa pač vržeš vstran, ko se nabere preveč kamna, pa se ne sekiraš za teh nekaj eurov, koliko je stal nakup.
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Ta zadeva za na radiator se sicer obnese (imajo doma), ampak meni stoječa voda na radiatorju ni kul - se rada polije, takoj ko malo butneš radiator.

Jaz imam neke "kozarčke", nekaj njih, pa je bolj dekorativno vse skupaj. Najlažja in najcenejša rešitev je mokra cunja-brisača. Oziroma, da v problematičen prostor obesiš eno rundo perila. Pa še lepo ti diši po mehčalcu
grin1.gif


lp
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.253
113
Iskajoč brata
ZDravo,

si bom sposodil temo:
Iščem električni vlažilec zraka. Imate kakšen dober price/performance? V uporabi bo samo za vikende.

Hvala, lp