Qrba za čustven izliv,al nadomestek za kaj druga?

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Malo smo bli zunaj, itak. Vsekali smo ga izven MB, klasično na Ptuj, ker baje punce tam niso "haklig"
Po izkoriščanju naivnih 18 letnic, razrajcani do amena (meni je že tak stal da mi je skoro koža na riti počla)
nametani vseh možnih žganic, špricerjev, brizgancev, bambusov in ostalih zvarkov, rečemo da gremo domov,
nalogo smo opravli, zapravli smo teh 20€ kaj je vsak mel zraven... Stižemo v to našo moralno prestolnico
Slovenije, ko me kliče sodelavka... Hmm, nekaj še bom spil zgleda... Itak solze pri vseh možnih kanalih,
"Grema na kavo?" zvenela je če ji nigiram, da se bo obesla, zato kljub temu da sem gembler, ne tvegam...

Me naloži v avto, grema te na kofeterli, pol pa dramatizacija do amena... Čujem vse njene grehe, njegove, gor dol,
seksa se z ono, z onim, eh katastrofa... Kava traja 3 ure.

Pol pa simpl vprašanje, ki mi neda miru; V živlenju nisma sla na kavo, v službi sma si rekla zdravo, kak je,
gor dol, pogledam jo v rit in se dalje "delam" da delam... Vbistvu niti nevem kak se piše, modelka pa me pokliče
v joku za kavo. Mislim seka nima te pravice, kajšele ona, ampak mali lulek vlko srce in grem ane...

Samo, kje je ona mene najdla, mislim kaj zdaj ona išče (seksa sigurno ne, ni nekih kemikalij z nobene strani)
njen prikriti [censored] tut ni moj kolega (jih navoham na daleč, geni zgleda), ga ne prebavljam, tako da kje je v tem sistemu,
in mi reče da bi zvečer šla na še eno kavo, ker sem tak dober sogovornik...

a) jaz nisem dober sogovornik
b) nočem bit dober sogovornik
c) boli me kita za njene probleme
d) nočem je "prizadet" ker je totalno labilna (mi je omenla da se bo fentala kmalu)
shocked-1.gif

e) rojen fašist, zagrižen nemec, samo ji tega nekak neupam pustit (čeprav bi me to rešlo perečega problema)
f) niti malo me ne mika da bi jo barem nažgal (ranjene ženske so ko antilope sredi kotitve, za nas plenilce
popolnoma nemočne)
g) a jo lahko kam anonimno prijavim kaj "mi" dela, da jo odvlečejo?

Čisto popolnoma resno vprašanje; Kaj naj naredim?!

Če se umaknem tvegam da bo hladna.

Z njo se mi ni za ubadat, kolegic nima (jih ne poznam)

Odvisna je (po zadnjih informacijah starih 30 minut) od kokaina. (denar ji niti slučajno ni problem)

P.S
Jas sn se zaj nažgan.

Hvala za nasvete, prosim če ta topik jemljete resno.
 
Nazadnje urejeno:

limetka

Pripravnik
26. jul 2007
597
0
16
Sem se odločal ali si mi všeč ali ne...
hysterical-1.gif

Zdej sem prišel do zaključka!
bonk.gif
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Torej si že spet nažgan vozil ali je kdo drug, ali taksi?
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.298
1.061
113
zakaj ji preprosto poveš, da nimaš živcev za poslušat babjih problemov?
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Ženska je depresivna zaradi koke, če je res odvisna od tega. Tukaj zdraviš depresijo in dokler bo na drogi boš mlatil prazno slamo. Ženski prvo predlagej zdravljenje.
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Citat:
Uporabnik PiLLLe pravi:
Ti ga lepo babi vrzi batino na mizo, in reci, hoces noces, meni se te neda poslusat
smile-1.gif

Ja
smile-1.gif


Ne morš bit tak pussy...zakwa si ji pa sploh dvignu telefon sredi noči...? Če veš, da je babnica labilna, frik, ne-seksi...kwa te boli kita zanjo?
crazy1.gif
Če se z vsakim tolk obremenjuješ, še dobr, da sploh lahko normalno funkcioniraš v tem svetu...dejstvo je, da vsem ne moreš pomagat. Pika.
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.862
33
48
Pubec tebi se vidi da si še mlad vsak izkušen bi vrgo terca na mizo pol bi pa ona že vedla kaj zdaj!