Putinova Rusija

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.898
5.458
113
Unmu najvišjemu so se kolena.....poglej ko pristane na tleh :bruh:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.316
113
Kako bi bilo šele zabavno, če bi se komu razsuli možgani, hahaha. :nigladek:

Fak si ti en d3bil ej.... Ciljal sem na dejstvo, da bi namesto klimatske naprave lahko odlomila plinsko cev, kar bi brez dvoma še dodatno popestrilo situacijo situacijo, v negativnem smislu seveda.
Ampak ne, sigurno sem si zaželel dodatne zabave v obliki razsutih možganov oz. kaj v to smer, pacient :nigladek:
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Kdor uživa nad nesrečo drugih, je pacient. In to nisem jaz.:nigladek: Ti bi pa seveda želel, da bi tip spulil še plinsko cev, po možnosti naj bi se še kaj vžgalo, da bi ti doživel orgazem. :jok::nigladek:
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.898
5.458
113
9ZOgqGO.png
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.898
5.458
113
Daleč od kripe...imaš razloženo v temi o 747 kaj je šlo narobe...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Ruski parlament je izglasoval zakon, ki vojakom prepoveduje uporabo pametnih telefonov, ko so v vojašnici oz. na terenu. Zakon izrecno prepoveduje uporabo vseh telefonov, ki zmorejo izdelovati fotografije, zajemati video in se povezovati v internet. Osnovni modeli, ki omogočajo le telefoniranje in pošiljanje SMS, ostajajo dovoljeni. Že doslej je bil prepovedan dostop do družabnih omrežij, vendar je bilo prepoved bolj ali manj nemogoče popolno uveljaviti, zato so nekateri raziskovalni novinarji le te uporabljali kot vir informacij o gibanju (tudi ruske) vojske. Rusija je denimo večkrat zanikala, da bi se njihovi vojaki nahajali v Ukrajini ali Siriji, vendar so jo neprevidni vojaki z dostopi na družbena omrežja in forume postavili na laž. Predvsem slednji namreč velikokrat zabeležijo tudi lokacijo in/ali ostale podatke EXIF, ki so zabeležene v fotografijah.