Pustolovski park v Sloveniji

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Od katere starosti naprej so pa ti parki priporočljivi?
Naš 6-ko je kar adrenalinec. Velikokrat bolj kot jaz, ampak vseeno se mi ga zdi brez veze vleči nekam, kjer bo too much zanj ali pa bo morda vseeno oviral druge?
Z njimi bos moral plezati po prvih sveh progah, tretja bo pa ze prevec. Ampak za 6 letnika sta ze prvi dve vrh glave in dozivetje, pa zabavno bo. Ce ne obvladas karabinov te lahko tudi dol s proge vrzejo, se se kdaj ne pripnes z obema ali ne upostevas pravil.
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.441
1.235
113
Iskajoč brata
Mi smo bili lani in letos na Starem vrhu: klik Imajo roller sistem, kar je super za varnost, saj ni možnosti človeške napake, kot pri karabinih.
Lani je bil mali 4,5 in je zmogel prve 3 proge + rdeča, ki je samo zip line. Letos je dodal še zeleno, tako da ostaja samo še najtežja.

Super je, ker se mali lahko tudi malo pošlepa na najtežji vaji znotraj proge. Na zadnjo ga še nisem vodil, ker je še premlad....

Toplo priporočam.
 
  • Všeč mi je
Reactions: FuriousG in alesn

luka51

Guru
16. avg 2007
13.836
5.081
113
Mi smo tudi bli prejšnji teden na Starem vrhu.
Skoraj 7 letnica vse sama razen dveh na najtežji, ker je premala oziroma nima dovolj razpona rok.
4 letnica je dala z mojo pomočjo vse razen najtežje proge (niti je ne spustijo tja), malo je blo panike na določenih ovirah ampak je šlo.
Je pa res, da se nobena niti malo ne boji višine, kar pomojem igra pri vsem skupaj veliko vlogo.
Na rdečo (zipline kombinacija) smo 2x mogli it.

Tak da tudi jaz lahko priporočam Stari vrh.