Pulzna magnetna terapija

B81

22. jul 2007
34.484
8.957
113
Zadnjič stric razlagal, ko je bil na predstavitvi.
Pravijo, da bolezni izvirajo tam, kjer ni dovolj kisika v organih in da ta koca z impulzi poskrbi za to. Pokazal mi je neko brošuro in sem malo poguglal, seveda nisem našel nobenega zdravnika od napisanih, to povem da je to bolj tak tak in potem me je malo bolj postrani gledal...jbg.
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
magnetne terapije se že precej široko uporabljajo v uradni medicini povsod po svetu. Sicer ne govorim o teh terapijah/pregledih o katerih piše odpiratelj teme ampak o terapijah v fizioterapiji in tudi nevrologiji, rezultati so pa menda precej vzpodbudni.

Je pa treba znat ločiti med nateguni in tem kar se uporablja v zdravstvu.
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
pravilno. To kar se uporablja v uradni medicini stane od nekaj tisoč do nekaj 10 tisoč evrov za zdravljenje.

@odpiratelj teme, če te skrbi za zdravje si plačaj en orenk scan s MRI in CT, pa še kakšna kul kratica obstaja za diagnosticiranje...boš potem ugotovil kakšno je stanje v tvojem telesu. Jutri bo pa potem avion padel nate na kar pa itak nimaš vpliva.
 

nik88

Pripravnik
28. maj 2015
231
0
16
Še dobro da so na svetu nevedneži/naivneži, sicer bi se še manj prodalo
smile-1.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
zdravljenje za 10let v naprej kr tako na splošno
sprasujem se.gif

Če te res tako skrbi, pojdi še na odvzem krvi in si plačaj teste (ti bo @darjan svetoval)
Edino zdravljenje je, da spremeniš način življenja, če že nimaš porihtanga (prehrana, gibanje, stres...) in greš večkrat k dohterju na pregled krvi.

Po tvojem razmišljanju, potem najboljš, da vsak dan vzameš en lekadol, pa apsirin, pa... ker kaj pa veš kdaj te bo kej začelo boleto
wink-1.gif