PS4

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Imate? Kako ste kaj zadovoljni? Malo me moti, ker ne podpira PS3 iger, ki jih je na netu kot listja in trave za male pare, nove za PS4 pa so nekje 50 in dalje, rabljenih pa je zelo malo naprodaj.

Je treba imet Playstation Plus, da je uporabno? Ker načeloma jo bom mel zato, da bom kak GTA preigral, Watch dogs pa kake dirkačine. Multiplayer FPSji me načeloma ne zanimajo.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.074
880
113
Emona / Carnium
Zaenkrat zadovoljen. Nimam PS Plus. Igre so kar drage, zato jih kupujem (tudi) čez lužo. Nisem pa zahteven igričar, tako da ne vem, če je moje mnenje relevantno.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.949
113
Po mojem mnenju bo počasi že msut buy za igračerje, prihajajo vrhunske igre konec 2014 in v začetku 2015, potem še remastered te aktualne iz ps3, in se bo tako ps3 hitro pozabilo. In to je to. Plus pa je tudi must buy, ker bo vedno več odličnih iger "zastonj". Na konc daš 50€ na leto za plus, pa ena dva ali tri nove špile, pa je to dovolj za cel let nabijanja.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Ker zdaj je opcija, jutri in v soboto dobit PS4 v merkatorju za -20%, kar pomeni, da dobim PS4+watch dogs za 350 eurov.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.949
113
uf, odlicna cena
wink-1.gif


pazi edino to, da ni kakšna caka
Kupon velja v živilskih prodajalnah Mercator, ne velja pa v franšiznih prodajalnah in Mercator spletni trgovini. Več informacij na samem kuponu.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Na zavvi.com imaš Last Of Us - Remastered v prednaročilu za 43 eur., to je must have če boš nabavil. Drugače pa sem zadovoljen, zgolj izbira iger je še malo boga, predvsem dirkačine ni nobene pametne, na plusu pa zaenkrat tudi ni nič omembe vrednega, ko pa bo pa tistih 15 eur. za 3 mesece ali 45. eur. za celo leto ne bo nek problem pomoje. Edina stvar ki mi gre malo na živce je ta da se kontroler precej hitro izprazni.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
Na zavvi.com imaš Last Of Us - Remastered v prednaročilu za 43 eur., to je must have če boš nabavil. Drugače pa sem zadovoljen, zgolj izbira iger je še malo boga, predvsem dirkačine ni nobene pametne, na plusu pa zaenkrat tudi ni nič omembe vrednega, ko pa bo pa tistih 15 eur. za 3 mesece ali 45. eur. za celo leto ne bo nek problem pomoje. Edina stvar ki mi gre malo na živce je ta da se kontroler precej hitro izprazni.

Kolk ti pa poštnine drapnejo? Če bo šlo to skozi s tem popustom ga sigurno jutri nabavim, če ne bom pa še malo gledal. na playgame.si lahko dam wiija v račun, samo to so take male vsote denarja, da mam skoraj raje, da mi v omari prah nabira.
smile-1.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Poštnina je zastonj razen če hočeš s trackingom, potem je 9 eur. Jaz vedno koristim brez trackinga pa še nisem imel kakšnega problema. Pomoje se ti Wii bolj splača prodati posebej kot ga dati v račun, sploh če v merkatorju dobiš WD bundle za 350 eur ni kaj razmišljati.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
sem šel danes v en center po kupon, pa sploh nimajo kakega ps4
smile-1.gif
grem jutr še v ta drugega zjutraj.


se pa zna zgodit, da jih bojo zaposleni pokupli in bodo od jutri na bolhi
grin1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Zdaj se malo bolj zravn dajem in vidim, da na saturn.at lahko nabaviš veliko PS4 iger 3 za ceno 2. Med njimi tudi Watch Dogs, Fifa 2k14, NBA 2k14, Infamous: Second son, spider man itd.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Verjamem, samo nebom kupoval 8 let starega sistema, ampak nekaj, kar mi bo čez nekaj let še enako služilo in bom lahko ekskluzive nabijal gor.
 

sp33dy

Zelenc'
13. maj 2013
22
0
1
Ptuj
Danes sem se v MB zanimal za PS4 in so mi v Mercator Tehniki povedali, da na PS4 ni mogoče dobiti popusta, čeprav imajo zdaj od ponedeljka do petka 10% popust.

Citat:
POPUST NE VELJA:
za nakup avtomobilskih pnevmatik, goriv, kuriv, vrednostnic, darilnih kartic, srečk ter mobi kartic, igralnih konzol, izdelkov blagovnih znamk Aplle in Miele
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Sem ga dobil za 319,99, niso imeli bundlov, tako da moram sedaj nabavit kako na bolhi
smile-1.gif


@sp33dy - tile kuponi NE veljajo za merkator TEHNIKO!

Je pa tud tako, da so tile mercator centri zelo slabo s to robo založeni. Niso imeli več nobene PS4 verzije Watch dogsov, nobenega dodatnega Dualshock 4 controlerja... Imeli so edino kamero in dvojni polnilec, pa za enkrat nisem nič vzel - postaja je 30 (oz 24 s kuponom), kamera 60 (oz 48 s kuponom).

Od iger pa tud bolj kriza. Knack, Infamous, Thief, Need for speed, fifa in nba. Pa vse 70 eurov, tako da nisem vzel, ker se bo dalo ceneje dobit.

@cizy: tisto od goblina mi ne ustreza, ker me enostavno predrago pride, ne vem če bom kdaj kako igro v 5 dneh lahko preigral
smile-1.gif
nebo cajta

Dajte mi še glede rabljenih iger povedat, kaj je treba pazit? Verjetno jo lahko samo enkrat na kak online account vežeš?
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Dajte mi še glede rabljenih iger povedat, kaj je treba pazit? Verjetno jo lahko samo enkrat na kak online account vežeš?

Igra se ne veže se na noben account, vežejo se zgolj kakšne redeemable kode za dlc-je (downloadable content oz. po domače dodatki) ki so včasih zraven v škatli. Izjema je zgolj Final Fantasy XIV Online: A Realm Reborn katera pa ima kodo za online.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
torej je rabljena verzija, če jo dobiš ceneje best buy? Ker vidim, da se dobi recimo watch dogse za 50 eurov na bolhi. Bom nabavil, zdaj sem na fifi 14 demo
smile-1.gif
pa še eno free to play sem dljal ampak se še nalaga, ker je 7 gb.
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Citat:
Uporabnik sp33dy pravi:
Danes sem se v MB zanimal za PS4 in so mi v Mercator Tehniki povedali, da na PS4 ni mogoče dobiti popusta, čeprav imajo zdaj od ponedeljka do petka 10% popust.

Citat:
POPUST NE VELJA:
za nakup avtomobilskih pnevmatik, goriv, kuriv, vrednostnic, darilnih kartic, srečk ter mobi kartic, igralnih konzol, izdelkov blagovnih znamk Aplle in Miele

Greš v mercator center, sicer nimam pojma kaj imate v mb ampak recimo kot je supernova na rudniku pač kjer prodajajo tudi tehniko v živilski trgovini.