Prvi styling hit leta 2008

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
sej zna bit zanimiv...za šiške, otroke in pa za voznike VW-jev
zmaga.gif
 

gregor

Fizikalc
31. jul 2007
399
35
28
Dolina hmelja
Mater, to pa moram kupit, brez tega ne morem več vozit, ma kaj vozit, živet.
Dokler nisem videl te reklame, pa sploh vedel nisem, da me pas tišči, praska in nevemkajše.
 

kovcek

Pripravnik
21. avg 2007
72
0
6
MS
Če pa katero tišči/srbi tam spodaj, pa si ga pač da na spodnji del varnostneg pasu :p
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Mogoče za otroke edin, da bi to človek kupil. Si ne predstavljam, da bi kakšen resen mrk poslovnež se vozil v svojem audiju pa s tem medvedkom okol ramen
bonk.gif
Sicer je pa res, bolj za ženske ja.
Ampak mogl bi narest še kakšno blazinico al pa kej bolj fashionable, neki za odrasle pač... Kosmato blazinico črne barve recimo...
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Hm, ne mi reči, da še nisi opazila, da je teh zadev polno in v vseh mogočih oblikah? Vem, da so se dobile tudi navadne črne. Meni je enkrat partner prinesel tega hudiča in je bil kričeče zelene barve pa še zajca je imel gor zataknjenega.
wink-1.gif

Drugače pa kakšna taka (nevpadljiva) zadeva pride prav pri avtih, kjer se moraš skoz stegovat, da vidiš čez stebriček in te poleti vse reže po koži.
Žal ne vem, kje se te zadeve kupijo, videla sem jih pa že vsepovsod po avtih.
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Js sm vidla v obliki malih kužkov (na tačkah so mel pa tiste ježke za oprijet) ampak tko, v kakšni normalni obliki jih pa še nisem zasledila..
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.254
136
63
Celje
Citat:
Uporabnik Hoci pravi:
kaj zakaj in čemu služijo pa sam ameri vejo

Na počivališčih tisti tovornjakarji z najbolj polnimi jajci obesijo te okraske na tovornjak, da prijateljice noči vedo, kateri so na prioritetni listi...
 

elo

Dr. Rodilnik
4. sep 2007
1.630
4
38
malo tukaj malo tam
hehe, sem naročil tale jajčka kot obesek za ključe...
prijatelju za rojstnodnevno darilo. takšne neumnosti zagotovo ni še od nikogar dobil...

pa tudi polna jajca ima vedno, tako da se bo s tem zagotovo lahko poistovetil...
wink-1.gif
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
V določenih momentih si prav želim, da bi bil medvedek
evil.gif
recimo v 15 in 25 sekundi ...
(govorim za video v prispevku, ofkors
tongue-1.gif
)


Noker
 
Nazadnje urejeno: