Prvi šolski dan / drugje

tony

Guru
23. jul 2007
9.397
1.356
113
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Citat:
Uporabnik tony pravi:
ksz...

Malo moram pobrskati po spominu, vendar že dolgo nisem videl toliko jebivetrstva v eni temi
evil.gif


Skratka: za spremembo pa se sam strinjam z avtorjem. In jaz bi na koncu slavnostnega dneva čisto lepo pocukal za rokav tovarišico (pardon, gospo učiteljico
grin1.gif
) in jo lepo vprašal, kaj je na urniku naslednji dan. In, če bi bilo treba, tudi naslednji dan.

Se pa strinjam, da ni na mestu delati scene, in ne govorim o tem. Samo polovičarskega dela pa ne bom zagovarjal.

na urniku? wtf?

a nimaš v prvem razredu vsak dan skor isto? itak majo pa lih 5 različnih predmetov?

He, he, očitno sem že star. ker sem seveda hodil v 1. razred po starem sistemu, ko je bila to šola, in ne vrtec... In seveda smo v 1. razredu imeli čisto normalen urnik. kjer, recimo, SND ni bil na sporedu vsak dan... Je pa druga stvar, če se je komu dalo vsak dan vsebino torbe prilagajati urniku ali ne...
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.397
1.356
113
Zagotovo je bil v že v prvem, ker se spomnim, da smo morali delati klinčev herbarij...
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik tony pravi:
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Citat:
Uporabnik tony pravi:
ksz...

Malo moram pobrskati po spominu, vendar že dolgo nisem videl toliko jebivetrstva v eni temi
evil.gif


Skratka: za spremembo pa se sam strinjam z avtorjem. In jaz bi na koncu slavnostnega dneva čisto lepo pocukal za rokav tovarišico (pardon, gospo učiteljico
grin1.gif
) in jo lepo vprašal, kaj je na urniku naslednji dan. In, če bi bilo treba, tudi naslednji dan.

Se pa strinjam, da ni na mestu delati scene, in ne govorim o tem. Samo polovičarskega dela pa ne bom zagovarjal.

na urniku? wtf?

a nimaš v prvem razredu vsak dan skor isto? itak majo pa lih 5 različnih predmetov?

He, he, očitno sem že star. ker sem seveda hodil v 1. razred po starem sistemu, ko je bila to šola, in ne vrtec... In seveda smo v 1. razredu imeli čisto normalen urnik. kjer, recimo, SND ni bil na sporedu vsak dan... Je pa druga stvar, če se je komu dalo vsak dan vsebino torbe prilagajati urniku ali ne...

ne vem če je bil to SND

Prvi razred je bil Slovenščina, Matematika, Telovadba, Likovni, Glasba, kaj še? in to 4 ure na dan.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.397
1.356
113
No, zvezkov iz 1. razreda se mi domov na podstreho ne da iti iskati, in ni hudič, da je bil to SND
smile-1.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.748
6.352
113
Ne SND je bil tretji....pol se je pa na spoznavanje narave in spoznavanje druzbe razdelilo..... zdej majo pa v tretjem spoznavanje okolja se mi zdi
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.380
5.896
113
pri taščici
Pa v prvem tudi (ne) obvezno.
SND smo imeli pred 30 ldti v tretjem razredu. (starost 9 let)
Sedaj imajo okolje v prvem (6let). Je pa res da ni na stopnji nasega. Ce ne drugega, ne znajo pisati.