Prva pomoč iz Avstrije.

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik brgo pravi:
jaz vse prebolim... to pa da je namenoma popolnoma abnormalnih dimenzij, da ne gre v za to namenjen prostor v avtu pa
bonk.gif
Saj to je problem. Cene so podobne, tudi to na 5 let še požreš, samo je problem, ker je na motorju nimam kam dat (naj vozim kufer zaradi tega, čeprav je pod sedežem temu namenjen prostor), v avtu se mi pa tudi vozi po pritljažniku, ker ne gre v temu namenjen prostor
13.gif
 

Zetor

Pripravnik
6. apr 2010
451
2
16
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Na kaj točno ciljaš s to nepotrebno navlako? Na prvo pomoč?
Na prvo pomoc v vozilih ja - navlako ki je 99,9% ljudi nikdar ne uporabi.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.792
14.589
113
hysterical-1.gif


Torej so razni evakuacijski načrti, izhodi v sili, požarne stopnice, bunkerji, razna zavetišča, gasilni aparati na stenah in ostale podobne (preventivno pripravljene) stvari prav tako nepotrebne? Saj jih konec koncev 99,9% ljudi nikdar ne uporabi
smirk-1.gif


Ista fora kot je bila v topicu o xenonkah pri avtomobilu, češ - kdo to drago dodatno sranje sploh potrebuje, tako ali tako se večinoma vozim samo podnevi
aplauz.gif


I just
srce-1.gif
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.638
145
63
Ma realno bi lahko bilo precej manj krame notri. Pač manj kosov.

Itak če kaj vzameš ven moraš nujno nadomestiti. Ni tako?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.792
14.589
113
Ma sej zdej ni fora v detajlih prve pomoči ampak v dejansko prvi pomoči sami, zato me to tako zabava, češ prva pomoč je nepotrebna, saj jo večina nikoli ne uporabi
hysterical-1.gif


Drobnarije pa naj bi nadomestil, seveda...samo kdo pa to potem spet dejansko naredi pa nebi vedel
smile-1.gif
 

Tusi

Fizikalc
3. sep 2007
1.233
1
38
Nova Zelandija tega vem da ne rabi.

In ja, je nekako to navlaka notri tudi zame. Danes se vse naredi z mobilnikom. Če je komu treba kako prevezo hitr narest, pa če slučajn ravno ne omedliš zaradi tega, pa to do prihoda reševalcev lahko narediš tudi s kako majico, etc.

Na motoju mam pa jaz lepo PP iz Louisa, ker paše notri. Imam jo prav tako v ruzaku non stop, ampak je pač moje mnenje, da je to stvar posamezika. Rabil sem jo pa res le poredko in nikoli v navezi z avtomobilsko nesrečo.