Prošnja; Anketa ODNOS DRŽAVLJANOV REPUBLIKE SLO...

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Če v anketi o imigrantih ne morem jasno povedati, da zavračam izključno tiste, ki hodijo cuzat socialo in/ali uvaljavljati alaha, je zame nesmiselna
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Citat:
Uporabnik Gavran pravi:
Če v anketi o imigrantih ne morem jasno povedati, da zavračam izključno tiste, ki hodijo cuzat socialo in/ali uvaljavljati alaha, je zame nesmiselna

Sicer sem to že slutil ko sem prebral tvoj predhoden komentar (pred reševanjem) in se strinjam.....

Posledično sem pri navskrižnih vprašanjih moral skakat v ekstreme kljub temu da bi mogoče drugače pozicioniral odgovore
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.181
18
38
Jaz sem samo posrednik, bom pa povedal avtorju za vaše pripombe. Se pa v avtorjevem imenu zahvaljujem za rešeno anketo.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Gavran pravi:
Če v anketi o imigrantih ne morem jasno povedati, da zavračam izključno tiste, ki hodijo cuzat socialo in/ali uvaljavljati alaha, je zame nesmiselna

ti bi rad skozi anketo racionaliziral svojo ksenofobijo
smirk-1.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik marc pravi:
Jaz sem samo posrednik, bom pa povedal avtorju za vaše pripombe. Se pa v avtorjevem imenu zahvaljujem za rešeno anketo.

Anketa ni ravno posrecana ,ker zavajajoca vprasanja naravnost rinejo v populizem in ksenofobijo.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
E jaz bi rad vidu če bi šel za nas na alterju od vprašanja do vprašanja.....kje tebe zaboli zob? Tam ko govori če si ZA da si vsi še svoje ninđe lahko gor privlečejo
sprasujem se.gif
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.181
18
38
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik marc pravi:
Jaz sem samo posrednik, bom pa povedal avtorju za vaše pripombe. Se pa v avtorjevem imenu zahvaljujem za rešeno anketo.

Anketa ni ravno posrecana ,ker zavajajoca vprasanja naravnost rinejo v populizem in ksenofobijo.

Mogoče bo pa anketa pokazala, da si s svojim mnenjem o beguncih res povsem sam.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik marc pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik marc pravi:
Jaz sem samo posrednik, bom pa povedal avtorju za vaše pripombe. Se pa v avtorjevem imenu zahvaljujem za rešeno anketo.

Anketa ni ravno posrecana ,ker zavajajoca vprasanja naravnost rinejo v populizem in ksenofobijo.

Mogoče bo pa anketa pokazala, da si s svojim mnenjem o beguncih res povsem sam.

Seveda bo. Od dreka no mozno narediti torte. Enaka velja za butasta vprasanja. Ce vprasanje zastavis tako da ze v startu dolocis smer je cel k. misterij kaj bos dobil na koncu...
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
E jaz bi rad vidu če bi šel za nas na alterju od vprašanja do vprašanja.....kje tebe zaboli zob? Tam ko govori če si ZA da si vsi še svoje ninđe lahko gor privlečejo
sprasujem se.gif

Vsaj priblizno poznas stevilke? Zgodovino? Etno sestavo populacije?
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik marc pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik marc pravi:
Jaz sem samo posrednik, bom pa povedal avtorju za vaše pripombe. Se pa v avtorjevem imenu zahvaljujem za rešeno anketo.

Anketa ni ravno posrecana ,ker zavajajoca vprasanja naravnost rinejo v populizem in ksenofobijo.

Mogoče bo pa anketa pokazala, da si s svojim mnenjem o beguncih res povsem sam.

Ti bom pomagal (oziroma avtorju). Par izjemno butastnih vprasnj (no, sej je vecina ampak ok):

Zaradi imigrantov se znižuje cena delovni sili, ker migranti predstavljajo nelojalno konkurenco (pripravljeni so delati za manjše plače). -> seveda se povprecen 100% strinjal kljub temu da je samo na Zavodu trenutno 100k ljudi. Seveda so vsi nekonkurencni zaradi nekaj 100 "migrantov".

Bolj smiselno bi bilo vlagati v razvoj držav, iz katerih prihajajo tuji delavci, kot pa jih zaposlovati pri nas.
Nedvomno... Sploh v Sirijo, Irak, Afganistan ...
bonk.gif


Imigranti odvzemajo delovna mesta lokalnemu prebivalstvu.
Vsekakor, nekaj tisoc 100 ali tisoc migrantov je razlog za 100k nezaposlenih. Sicer se lokalci tepejo za (praviloma) izjemno slabo placana delovna mesta.

Priseljevanje iz Avstralije (&Co) je ze od nekdaj perec problem
bonk.gif


Lahko ugibam katere drzave in profil je zazelen? Rasno & versko profiliranje much? Zal, zanimanja za med blond nemskim doktorji ni prav veliko.
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Gavran pravi:
Če v anketi o imigrantih ne morem jasno povedati, da zavračam izključno tiste, ki hodijo cuzat socialo in/ali uvaljavljati alaha, je zame nesmiselna

ti bi rad skozi anketo racionaliziral svojo ksenofobijo
smirk-1.gif

Lej fašistek če ne razumeš besede "ksenofobija", ne opletaj z njo. No, mogoče te muči funkcionalna nepismenost, zato bom ponovil: "Zavračam izključno tiste,ki... prihajao uveljavljati alaha". Taki, kot je doktor Hussein, http://www.lokalno.si/2009/11/...sto/?cookieu=ok
pa so ne glede na vero ali barvo kože vedno dobrodošli.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Gavran pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Gavran pravi:
Če v anketi o imigrantih ne morem jasno povedati, da zavračam izključno tiste, ki hodijo cuzat socialo in/ali uvaljavljati alaha, je zame nesmiselna

ti bi rad skozi anketo racionaliziral svojo ksenofobijo
smirk-1.gif

Lej fašistek če ne razumeš besede "ksenofobija", ne opletaj z njo. No, mogoče te muči funkcionalna nepismenost, zato bom ponovil: "Zavračam izključno tiste,ki... prihajao uveljavljati alaha". Taki, kot je doktor Hussein, http://www.lokalno.si/2009/11/...sto/?cookieu=ok
pa so ne glede na vero ali barvo kože vedno dobrodošli.

Aja? In te si videl kje tocno? Kje so te mase? V SLO pride simbolicno stevilo beguncev/migrantov/whatever (btw, 10 let nazaj je prihajalo precej vec). Od teh "zelo malo" si ti nasel koliko potencialnih? Enega? Lahko postas primer, pa gres lahko nazaj 50 let
priden.gif


Kako vas ni fakin sram. Po vsej tej driski o zidovih, terorizmu, itd, itd... Zivljenje kr normalno. Nihce ni islamiziran, nihce nikogar ne obrezuje, ... Ogromna vecina prebivalcev te drzave pa begunce ali migranta sploh ni videla v zivo. Niti v glavnem mestu ....

Da o tem kako bolano je delati selekcijo beguncev na podlagi akademske titule niti ne govorimo...
crazy1.gif
Tudi ce je to tebi normalno (?!?!?!?) pa verjetno ves akademska titula ni zagotovilo za karkoli. V "IS" je tudi precej doktorjev.... In ostalih strokovnjakov, sploh IT.
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Da sploh ne omenjamo, kako kret.tensko bolano je pobijati nedolžne. In ne, ni treba mase, dovolj je dobiti enega, ki bo s kamionom v imenu nekega alaha zapeljal v množico. Mogoče pa boš ti v tisti množici s svojimi sledilci?
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Gavran pravi:
Da sploh ne omenjamo, kako kret.tensko bolano je pobijati nedolžne. In ne, ni treba mase, dovolj je dobiti enega, ki bo s kamionom v imenu nekega alaha zapeljal v množico. Mogoče pa boš ti v tisti množici s svojimi sledilci?

In kdo tocno pobija nedolzne? Si ti prespal zadnjih xxx let? Zaletavanje v mnozice je seveda "muslimanska" zadeve. No ja, verjetno si prespal tudi Charlottesville? Njega "niste" dobili?

priden.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Kako vas ni fakin sram. Po vsej tej driski o zidovih, terorizmu, itd, itd... Zivljenje kr normalno. Nihce ni islamiziran, nihce nikogar ne obrezuje, ... Ogromna vecina prebivalcev te drzave pa begunce ali migranta sploh ni videla v zivo. Niti v glavnem mestu ....

To da tukaj nobenega ne vidimo še ne pomeni da jih ni........oz da ni to problem nekoga drugega (nemčija.....švedska)....btw določen proračun in klima nam je skupna

Tko da mal generaliziraš....MUCH
priden.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Kako vas ni fakin sram. Po vsej tej driski o zidovih, terorizmu, itd, itd... Zivljenje kr normalno. Nihce ni islamiziran, nihce nikogar ne obrezuje, ... Ogromna vecina prebivalcev te drzave pa begunce ali migranta sploh ni videla v zivo. Niti v glavnem mestu ....

To da tukaj nobenega ne vidimo še ne pomeni da jih ni........oz da ni to problem nekoga drugega (nemčija.....švedska)....btw določen proračun in klima nam je skupna

Tko da mal generaliziraš....MUCH
priden.gif

Sem kje trdil da jih ni? A nisem ze ene 500x zapisal koliko migrantov je v drzavi? V strani MNZ imas trenutno stanje in statistiko po letih btw... Slovenije je videla (in prezivela) bp tudi vecje naval kakor je sedaj. Pa govorimo o zanemarljivih stevilkah.

Zapisal sem da je verjetno da ga bos videl izjemno majhna. Neke invazije ni kljub zdraham fasistov...

Se ti ne zdi malce "optimisticno" da ti oziroma Slovenije resuje probleme Nemcije? Svedske? Poleg vseh svojih problemov? Obe bistveno pred SLO v vsakem pogledu, btw... Komaj cakajo izkusnje oziroma nasvet
smirk-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Danes sem par črnih vidu......pač rad kolesarim naokol in se ne dekam doma
wink-1.gif


Se ti ne zdi da je Slovenija zunanja meja šengena in stem še kako odgovorna
sprasujem se.gif