PROSIM ZA POMOČ - NUVI 750!!

jegger

Zelenc'
18. maj 2008
7
0
1
Mesto piva in cvetja....
Najprej lep pozdrav!
Naj nakratko opišem problem: Sam imam Nuvi 760 na napravi imam naloženo Evrope City Navigator NT,na SD 4GB pa imam naložene karte Adria route,Adria topo,SCG,in Blue ch...preko poi loader pa naložene poi točke vse dela B.P......
Imam pa problem z kolegovo napravo Nuvi 750!:
Na napravi je prednaložena karta Evrope City Navigator NT ,ko pa sem naložil na kartico (2GB) Adria route pa naprava enostavno ne ruta.....na primer:če samo vklopiš poglej karto in se voziš z avtom kaže vse normalno hitrost položaj itd...ko pa vklopš Kam in odtipkaš primer Celje - Maribor pa enostavno nariše pot kar ravno črto in naprava ne ruta kaže pa smer vožnje????...ampak ne po začrtani poti.
Potem sem naložil topo,in scg brez Adria route pa dela normalno se pravi kakor koli naložim adria route naprava ne ruta in nariše po zemljevidu ravno črto in ne po cesti.
13.gif

Na napravi sem pobrisal jezike,vodenja in pomoč v tujih jezikih gor sem pustil slo in angl. jezik ravno tako kot na moji 760.
Prosim vaz za nasevet.
Hvala in LP.Aleš
 

voznikvozniku

Fizikalc
3. okt 2007
398
31
28
Ali si mogoče pri prenosu karte AR v mapsourcu izklopil načrtovanje poti, ki se nahaja na spodnjem levem delu programa???
 

Frko

Pripravnik
24. jan 2008
649
0
16
Pri prenosu iz Mapsourca je potrrebno označiti Vključi podatke izračuna načrtovane poti!

LP