Promiskuiteta v Sloveniji

B81

22. jul 2007
34.262
8.812
113
In glede na vso qrbarijo, se ne napise v predporocno, da je qurbirstvo kaznivo in da ostanes brez pravic? :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.321
113
Mojemu sosedu, je k***** pol bajte vzela, katero so zgradili njegovi starši. Potem je pa novega noter pripeljala.

Imata pa še par otrok skupaj, za katere tudi nisem prepričan, da so njegovi vsi.

Potem se pa pejt. :obesise:
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Pa je tip drgač ful sposoben ane, mislm opravilno pa to, pa če je trezen. Če bi od starih namesto bajte dobil brco v rit bi bil verjetno rezultat na koncu, vsaj zanj, bolj ugoden. Seveda,, na koncu je baba kriva. Poleg janše, komunistov, elvisa in sedmih palčkov.
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.812
113
Odvisno kdo se je skurbal. Kaj pa ves, mogoce je pil, bil nasiln...tezko rect. Pocakajmo, da jtfc pove do konca :)
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.321
113
Kajstvem kaj je bilo. Kar vem se je baba na šihtu skurbala, pa so vsi govoril že ene 2 leti prej.


Zadnjič sem zvedu, da se je pa že tip uselu k njej. Verjetno zamujam že kako leto za najnovejšemi informacijami.... samo to bolj tko slišim, nisem lih aktiven :)


Tastar srečnež pa verjetno to tolerira, da ima froce lahko pri sebi. Če bi bil kak jugovič, bi jih verjetno že vse pobil. :valjamse::valjamse::valjamse:
 

ginek

Fizikalc
21. sep 2007
545
54
28
Mojemu sosedu, je k***** pol bajte vzela, katero so zgradili njegovi starši. Potem je pa novega noter pripeljala.
To je bolj nemogoče, če gledaš sosednjo temo (ločitev). Saj je šlo za darilo staršev enemu in ni del premoženja ustvarjenega, ko sta bila skupaj.
Je pa še vedno verjetno, lahko da je tak "zmaj" in sin budala, da je tasta in taščo prepričala in so bili na koncu veseli, da jim je še sina odgnala. Tako rekoč posvojenka-snaha. :)
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Hočem povedati da se ne skriva toliko kot v časih ker če se ločita ona potegne boljši konec. Saj sem že gor pisala.
In ja če pove prijateljici in ta svoji prijateljici...
lej če ima mož višjo plačo bo zlahka dobil več kot ona (ker je v zakon več prispeval). in ne, ne bo ona potegnila boljšega konca. potem mož recimo naštepa nove otroke prejšnji so že odrasli pa ima prednosti pri hiši itd itd...
aja pa menda je nekaterim tudi precej pomembno kdo je kriv za razpad zakona potem bo tisti ki se je hvalil spet na slabšem.