Programčki za mobitelčke

Agi

Zelenc'
2. sep 2007
4
0
1
Kakšne dodatno naložene programčke kaj uporabljate na vaših mobilčkih? Katere priporočate? Prosu bi da tudi postate kake take strani, kjer se da to kaj dol povleči.
Mene pa zanima kater program bi rabil da bi loh na SE bral dokumente ki so bili spisani v wordu?
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.862
12
38
Na SE-jih, kateri niso pametni mobilniki žal ne boš mogel brati word dokumentov. Najboljši približek bi mogoče bil poslan mail na telefon, v katerem je besedilo direktno in ne v priponki. Pametni SE-ji pa to omogočajo (Symbian UIQ).
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.862
12
38
Pardon, brati se jih mogoče še da, urejati, iskati določene besede ipd. pa dvomim, močno dvomim.
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.862
12
38
Kot sem sedaj uspel razbrati z njihove spletne strani, je stvar mesečno plačljiva in sicer 5,99 $. Pa še to, da je to v bistvu wap server, na katerem imaš shranjene te datoteke in jih iz tam pregleduješ ...

Iz njihove strani:
How much does Fone Folio cost?
Fone Folio is sold as a subscription. You get unlimited use for only $5.99 (US) per month.

How much storage space is included with my subscription?
Your account includes 1MB of compressed space. This will hold approximately 500 pages of text or 256 pictures (based on a 128x128 screen). We can configure your account for more space if you need it. Please contact us for pricing.

What kind of phone do I need?
Fone Folio has been designed from the ground up to have very limited requirements, so almost any modern mobile phone can run it. The application will run with either a Java™ enabled mobile phone with at least 256Kb of heap memory or a phone with a WAP 2.0 browser. Your phone must also be capable of accessing the internet.
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
Jaz imam na svojem telefonu naložen office, v katerem lahko tudi urejam dokumente (kar mi pride zelo prav predvsem pri urejanju excelovih tabel). Priporočam ti, da malo pobrskaš po mobilesmania in ipmart forumih.
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.862
12
38
Prosim, če prebereš temo. Govora je o javanskih telefonih in ne pametnih telefonih. Zase pa že vem, kje in kaj dobiti
wink-1.gif
 

Hazler

Pripravnik
3. sep 2007
361
0
16
Obišči stran
Dobro če ja tako striktno lahko novo temo odpremo. Sicer je pa naslov teme programčki za mobitele. Ne javanski programčki za mobitele. V to temo spadajo vsi porgramčki, kakor jaz razumem.
 
Nazadnje urejeno:

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
Citat:
Uporabnik Cawo pravi:
Prosim, če prebereš temo. Govora je o javanskih telefonih in ne pametnih telefonih. Zase pa že vem, kje in kaj dobiti
wink-1.gif

Naslov teme: Programčki za mobitelčke. Prosim, če mi poveš, kje si ti prebral, da gre za javanske telefone?!
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.862
12
38
Uporabnik Agi pravi:
Kakšne dodatno naložene programčke kaj uporabljate na vaših mobilčkih? Katere priporočate? Prosu bi da tudi postate kake take strani, kjer se da to kaj dol povleči.
Mene pa zanima kater program bi rabil da bi loh na SE bral dokumente ki so bili spisani v wordu?


Glede na to, da sem odgovarjal njemu in še naslednjemu z Nokio 6288, boš moral prebrati TEMO in ne zgolj naslov teme. Sicer pa, saj je vseeno ...

Uporabni programi za javanske telefone skoraj ne obstajajo, recimo da je koristen Mobiexplorer (če dela), mToolbox in kakšen Safesecret.
Za Symbian ali kake druge pametne telefone je pa celo morje več ali manj uporabnih programov.
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.862
12
38
Odvisno kakšne rabiš, v splošnem pa kakšen program kot je Quickoffice, kakšen slovar (MSDict ali SlovoED), Rescue Viewer za pregledovanje slik, CCam za paparazzi fotkanje (ni zvoka in fleša), Photo Rite za popačevanje slik, X-plore oz kak raziskovalec za telefon, Search za iskanje po telefonu, safesecret za kode, Smart Movie za gledanje filmov, LCG Jukebox za glasbo (ima sleep timer), Blacklist za blokiranje neželenih klicev, Theme DIY za delanje tem na mobitelu, SMS Export za pretvorbo msgev v notepad datoteke, S60 Spot On za stalno osvetljenost zaslona, No Red Close da rdeča tipka ne zapre aplikacije, kakšen Task Manager in še precej ostalih bolj ali manj uporabnih aplikacij ...
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
>> Obstaja kakšen program za N73, ki bi lahko tudi avdio naprave z njim upravljal...preko IRja recimo <<

Se mi zdi da ga še ni. Je bil pa IR-Remote za prejšnji symbian.
 
22. jul 2007
1.392
43
48
Citat:
Uporabnik ishtar007 pravi:
Jaz imam na svojem telefonu naložen office, v katerem lahko tudi urejam dokumente (kar mi pride zelo prav predvsem pri urejanju excelovih tabel). Priporočam ti, da malo pobrskaš po mobilesmania in ipmart forumih.
in kako se imenuje ta program pa kje se ga dobit
confused-1.gif