Program za kreiranje cenikov

rotek

Pripravnik
10. okt 2007
170
1
18
Je mogoče kdo zasledil kak program s katerim lahko naredim cenik za lokal. Pijače itd. Al pa kakšno priporočilo, kako to drugače narest?

lp
 

medvedka

Pripravnik
26. jul 2007
553
0
16
odvisno kolko prebavljivo hočeš met nareto.. jaz delam v indesignu take zadeve.. če pa te boli kak zgleda, pa najbolše da na word napišeš, pa ne pozabi comic sans pisave uporabit..

ne brez heca.. najdi nekoga ki dela kot oblikovalec, študenta al pa kaj takega, pa ti naj naredi.. nekaj boš plačal, bo pa zgledalo..

če mene osebno kaj odvrne od lokala, je celostna podoba ki to ni, pa ceniki napisani v wordu pa sprintani na beli list.. češko..
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
illustrator, indesign, photoshop, word...
smile-1.gif
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Jaz ti naredim, ugodno, tudi tisk uredim.

Sicer pa, ja dela se pač v programih a la Corel, InDesign, Ilustrator, Photoshop it. Za prvo silo je dober tudi word, če imaš količkaj smisla, se da kar lepo naredit...

@medvedka: ne bi se mogel bolj strinjati s tabo, nekateri imajo res žive zmazke na mizah, ali pa npr. je dokaj lepo narejeno, a s pravopisnimi napakami, kot da bi ga delal 5 letnik (tako sem npr. včeraj pil MACIATO, koleda pa RADLE, brez R). V končni fazi je cenik pogosto prva stvar, ki jo stranka vidi, ko se vsede za mizo in se tudi meni ne zdi ravno nepomembno, kako le-ta izgleda.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.965
3.256
113
Zadnjič je bila v nekem sicer lepem lokalu z vizuelno profesionalno izdelanim cenikom na voljo plošča z "rižom".
Tudi če plačaš precej za izdelavo cenikov vseeno 2x premisli če bi res dal na mizo nekaj čemur se bodo gostje smejali.

Pa če boš imel tuje prevode nujno daj nekomu da preveri še enkrat... ker raznih "salat", "caffe" in podobnih zmazkov je resno preveč.
kofi_napis.jpg