Problemi z bančno kartico

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
zadnjič meni niso poslali nobenega obvestila, da me čaka kartica na banki. Sem hotla v štacuni futr nabavt, pa kartica enostavno ni delala. K sreči sem še ujela banko, kjer so mi rekli, da sem se enkrat odločila, da bom kartice prevzemala na banki in bi morala sama zgruntat, kdaj pridet ponjo. Ko sem si rihtala mastercard sem bila namreč v časovni stiski, ker sem šla na potovanje in sem takrat rekla, da bom po mastercard prišla osebno na banko. Nikakor pa nisem rekla, da mislim pa zdej vsakič po kartico na banko hodit niti me takrat niso opozoril, da če enkrat rečeš, da boš raje prišel osebno po kartico, to pomeni, da hočeš tudi vnaprej tak način prevzema.
Drugače je pa bankič tut moji frendici v petek kartico pojedu. Je enkrat pin vtipkala in mljask, kartice ni blo več
bonk.gif
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Sam sem jo dobil po pošti, boljšo polovico je pa čakala na banki, brez obvestila/sporočila/naznanila, samo stara je prenehala delat. Si pa upajo in dovolijo. Ni veliko manjkalo in bi bili zamenjani.
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:
prvo kar je bilo, sem pomislil na ta scenarij. in ker sem pač doma v LJ, pošto pa dobivam na stalno prebivališče (v LJ sem pač podnajemnik) sem takoj klical domov, če je kakšna pošta z banke prišla... nope... ni...
wink-1.gif

Ti jim pa vse verjameš
grin1.gif
 

darwin

Majstr
17. avg 2007
549
313
63
Pri Gorenjski banki so mi novo kartico poslali na dom, v pismo napisali, da pin ostane isti, kakršnega sem imel do sedaj ter da bo stara kartica prenehala delovati, ko bom prvič uporabil novo.

Pri Abanki sem dobil pismo, da me na banki čaka nova kartica.

Pri Sparkasse mi kartica že nekaj časa ne dela, pa sem bil 100%, da sem zamešal pin. Očitno so mi 'pozabili' poslati obvestilo (razen izpiskov od njih nisem dobil nobene pošte!), da so mi naredili novo kartico in staro blokirali. Mater jim ...!
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.596
188
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
ni več nov... zdaj je spet tak, kakršnega sem vajen...
grin1.gif


takoj, že na banki sem porihtal, teta je šla pa z mano, če bi šlo kaj narobe.

sem pa mal žalosten, ker prej sem mel lepo kartico, s sliko Soče, zdej mam pa to navadno Enkino...
cry12bpy.gif
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Ampak je pa popolnoma enako, kot z ženskami !!!

kaj če ti lepa ženska (OK, tudi moški
evil.gif


Noker