Problemi z bančno kartico

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.596
185
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
v petek hočem dvigniti denarce na bankomatu, kater mi kratkomalo samo napiše:

KARTICA NI VELJAVNA

PROSIMO, VZEMITE KARTICO

13.gif
računa mi nimajo dejansko za kaj blokirati, oz. takrat menda lahko vsaj stanje na računu pogledaš, ne moreš pa dvigat. meni ni hotelo narediti nič.

kartice nisem dobil po pošti nobene.
obvestila tudi ne.

mogoče kdo ve, kaj je? upam, da mi ni kdo kartice shekal, ker sem končno nekaj našparal (I have to buy something goregeus za mojga kanončka, če kaj ostane še za mojo drago...
evil.gif
)
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.596
185
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
to itak, samo je precej nelagodno - v petek zvečer to porajtaš, glede na to, da dvigaš keš, pomeni, da ga nimaš ravno veliko pri sebi, poleg tega me še skrbi, da bom prišel na banko in keša na računu dejansko ne bo niker...
tongue-1.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Si recimo probal še na kakem bankomatu?

meni je to že večkrat napisalo, ampak nikoli ni bila kriva kartica ali pa stanje na računu.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.596
185
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
ja, probal tako v soboto, kot v nedeljo, na večih različnih bankomatih.

@Tamara: kartica veljavna do konca 2009

če bi bilo kaj, da bi jo razmagnetil, verjetno tudi koda ne bi prijela, a ne? ker kodo sprejme, potem hočem dvigniti, vse poklikam, in šele potem napiše da kartica ni veljavna...
tongue-1.gif
 

xaxid

Pripravnik
22. avg 2007
576
0
16
na banki te čaka nova čip kartica, kreteni pa te niso obvestili, da jo pridi iskati, ampak so avtomatsko zablokirali staro. enako se je prejšnji vikend zgodilo v mojem primeru. bil sem na morju in brez govotine, k sreči mi je nekdo posodil, če ne, ne bi imel niti za hotel plačat.
 
Nazadnje urejeno:

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
kr oba bodita lepo fer in lepo povejta da, kartico sta dobila in sta dobila tudi obvestilo o prispeli pošiljki. ampak, sta oba lepo pozabila it osebno na pošto dvignit. Tako je lepo kartica odšla na vajino matično banko in tam jo lahko tudi dobita. PIN kodo za novo kartico pa sta dobila, ker je itak ni treba it na pošto dvignit
evil.gif

ni treba zanikat, ker točno vem da je to bilo to (se mi je isto zgodilo)...
grin1.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.596
185
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
prvo kar je bilo, sem pomislil na ta scenarij. in ker sem pač doma v LJ, pošto pa dobivam na stalno prebivališče (v LJ sem pač podnajemnik) sem takoj klical domov, če je kakšna pošta z banke prišla... nope... ni...
wink-1.gif


PIN-a pa zaradi zanimive številčne strukture ne morem zamenjati...
wink-1.gif
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Ah ne, ste pa res smešni ... samo tort je zmanjkalo ....
evil.gif


Noker


p.s. Dizzy: verjetno je res tisto zgoraj napisano, tudi meni so pred časom (in predčasno) iz SKB banke poslali novo kartico, staro pa zablokirali. Tako, da če ne bi imel tudi nove s seboj, pa čeprav je bila veljavna še do 2009, keša ne bi mogel dvignit.
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:
prvo kar je bilo, sem pomislil na ta scenarij. in ker sem pač doma v LJ, pošto pa dobivam na stalno prebivališče (v LJ sem pač podnajemnik) sem takoj klical domov, če je kakšna pošta z banke prišla... nope... ni...
wink-1.gif


PIN-a pa zaradi zanimive številčne strukture ne morem zamenjati...
wink-1.gif

pojdi lepo na matično banko in jim reč da si prišel po novo kartico. gospa ti bo lepo dala kuverto, kjer bo gor tudi žig pošte in datum kdaj so dobili. Če tega ni, potem res nisi dobil po pošti, kar pa zelo dvomim...
 

blustar

Pripravnik
1. okt 2007
230
0
16
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:
zrihtano - samo nova kartica, za katero so mi obvestilo poslali preko navadne pošte in je verjetno zatavala...
tongue-1.gif

Z navadno pošto so ti poslali kaj? Obvestilo, da te nova kartica čaka na banki?
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
to bi blo butast da bi mu poslal samo obvestilo da ga čaka kartica na banki, ker men so poslal in kartico in nov pin. mogoče so pa res samo leni
bonk.gif