Problem z internetom

qay123

Zelenc'
12. sep 2007
20
0
1
Imam naslednji problem.
Zadnje čase se mi dogaja, da mi računalnik javlja, da je omrežni kabel izključen. Včasih se to dogaja na vsakih 5-10 minut (in to večkrat na dan), potem pa se čez približno minuto, brez da bi jaz kaj naredil, modem sam postavi nazaj in je za nekaj časa spet vse v redu.
Ali mogoče kdo ve kaj bi lahko bilo narobe.
Imam t-2
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.203
2
38
40
Trzic
luka.rener.info
Cisto OT: Koliko berem in spremljam tudi druge forume ter kar mi povedo znanci, opazam, da ima T-2 VELIIIKOOOO tezav z zagotavljanjem nemotenega delovanja omrezja in storitev.. Dejte se malo zamisliti..
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.717
39
48
Pomoje bi se moral ti malo zamisliti ... da takele informacije daješ ven - rekla kazala....
Pri meni ni nobenih težav, ne z internetom, telefonom ali TV-jem. Poznam tudi VELIIIKOOOOO ljudi, ki prav tako nimajo nikakršnih težav s T2. Pa nisem zaposlen pri T2, niti nimam žlahte tam.
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.203
2
38
40
Trzic
luka.rener.info
Citat:
Uporabnik Bucko pravi:
Pomoje bi se moral ti malo zamisliti ... da takele informacije daješ ven - rekla kazala....
Verjemi, da ni samo to. Imam tudi sam kar nekaj izkusenj s tem. Zaenkrat sem precej razocaran nad T2. Internet dela (ko pac dela) s TV so pa tezave. In to na optiki..
 

NavadniNimda

Fizikalc
8. sep 2007
1.070
0
36
Hyde-Park.si
Citat:
Uporabnik DJ_Beat pravi:
Cisto OT: Koliko berem in spremljam tudi druge forume ter kar mi povedo znanci, opazam, da ima T-2 VELIIIKOOOO tezav z zagotavljanjem nemotenega delovanja omrezja in storitev.. Dejte se malo zamisliti..
Če imaš težave, potem prijavi napako na tehnično podporo.
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.637
449
83
Tolmin
Citat:
Uporabnik DJ_Beat pravi:
Cisto OT: Koliko berem in spremljam tudi druge forume ter kar mi povedo znanci, opazam, da ima T-2 VELIIIKOOOO tezav z zagotavljanjem nemotenega delovanja omrezja in storitev.. Dejte se malo zamisliti..

So se za precej zamislili in sedaj prihaja do precej hitrejsega odpravljanja napak.Tiste napake,ki pa izvirajo od "najemodajalca" paric pa se odpravljajo pocasi - pa ne zaradi fantov na terenu.
Optike pa ne bom komentiral,ker zadeve ne poznam dovolj
wink-1.gif
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
ksz

Se pridružujem bučkotoverm mnenju. T-2 dela bp, sploh na fiksnem IPju. Prekinjanje povezave pa se mi redno dogaja na telekomovi optiki.
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Jaz imam tudi t-2 če en teden pa dela kot mora. Zaenkrat zadovoljen. Je pa čisto povsod tako. Vsi imajo težave, tako T2 kot Telekom.
 

Ted

Guru
8. sep 2007
1.683
576
113
Če kdo majo težave predvsem uporabniki. Ti težave potem povzročajo operaterjem
smile-1.gif
.