Problem z garminom XT (ne najde pravega cilja)

mihapodb

Pripravnik
3. nov 2008
249
0
16
Torej problem je sledeč:
Odkar sem bil enkrat z garminom na hrvaškem mi najde vse cilje (dunajska najde kot ulica, vpišem še hišno številko 1) in mi najde cilj neki brdo 5 na hrvaškem, pač večinoma so cilji na hrvaškem, včasih pa kakšnega celo v sloveniji.

Mape sem imel iste že več mesecev, vse delovalo brez problema, me je vodil na hrvaško brez problema, od takrat pa konec. Sem izbrisal cel garmin, vse mape, nanovo naložil (garmin in mape) in spet isto.

Uporabljam adria route 2.2, SCG route 2.0 in City Navigator Europe 2010.1. Kjer se prekrivajo sem 1000% prav naredil. Kak nasvet kako popraviti? Imam pa N95 8GB in Garmin XT 5.00.40

PS: Včasih mislim da sem imel ko daš Kam-Naslovi že takoj na voljo slovenijo, sedaj moram vedno pisati slo in potem imam na izbiro slovenija in slovenska republika. Karkoli izberem ne pomaga.

Hvala za pomoč
 

senator

Pripravnik
15. apr 2008
75
0
6
slo
Kako si izbrisal cel garmin? Potrebno je z Nikino funkcijo "Odstrani" počistiti zadevo v sistemskem delu in nato v praven vrstnem redu naložit ponovno.
 

mihapodb

Pripravnik
3. nov 2008
249
0
16
Točno tako sem, najprej odstranil garmin preko nokie, potem sem zbirsal garmin mapo in potem v pravem vrstnem redu vse nanovo naložil.
 
Nazadnje urejeno: