Problem s povezovanjem racunalnika v internete

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.584
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
predvcerajsnjim sem opazil nenavadno obnasanje racunalnika. namrec, ko sem imel priklopljen zunanji monitor ter prenosnik zaprt, je naenkrat izgubil povezavo ali pa je le ta padla za tri crtice. ko sem ga odprl nazaj, je bilo spet vse okej. nato pa je vceraj kar naenkrat nehal odpirati strani, kljub temu, da kaze poln signal wifija. ce pa ze kaj odpre, to naredi izredno pocasi. pravkar se odinstaliral in reinstaliral vse s tem povezane driverje, resetiral njegovo wifi pamet (command prompt in ukaz netsh winsock reset) a ne pomaga nic. kljub polnemu signalu in ocitni povezanosti ne odpira strani.

racunalnik - Dell XPS 14z in Wndows 7 Home Premium 64bit.

pred casom sem ze imel podobne probleme,a tam se ni in ni hotel povezati na recimo ze poznana omrezja (oz. se je povezal, vendar ni dal dostopa, tisto, ko je ob signalu v op. vrstici tudi tisti klicajcek). vendar sem preko Driver Geniusa posodobil vse driverje in je bilo zdaj kaka slab mesec vse okej, zdaj pa spet ta problem.

kaksna ideja, kaj narediti, preden komp nesem na serivs? komp je star cca. 4 mesece.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.584
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
update:

internet dela, ce odklopim zunanji monitor. se vedno ne cisto tekoce, imam momente, ko strani ne odpre, ampak vsaj nekaj dela, medtem ko s priklopljenim monitorjem takoj mrkne. dovolj je samo, da s Fn tipko izberem prikazovanje na prenosnikovem monitorju, kabel lahko ostane priklopljen ...
 
Nazadnje urejeno: