Problem N95 8GB in Mobile XT z AR3.0 NT

Strudl

Zelenc'
20. dec 2009
13
0
1
Pozdravljeni!


Na N95 8 GB imam Garmin mobile XT s kombinacijo AdriaRoute 3.0 NT. Problem se pojavlja, da pozicija vozila na karti zaostaja za dejanskim stanjem. Recimo, ko sem že v križišču, mi na karti kaže, da je še 50 m do križišča.


Zato me sedaj zanima, če še komu to deluje, in na kateri napravi. Da vem, če je to samo moj problem, ali je to problema samo pri Mobile XT, ali celo z karto AR 3.0 NT. Morda je problem samo to, da je NT karta.


Hvala za mnenja in LP
 

bojch

Pripravnik
4. okt 2008
67
0
6
Nekje na forumu je že bilo govora o tem problemu. Nastavi si 2D pogled- smer zgoraj in ne bo več zaostajanja.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Nokia je prešvoh, da bi dovolj hitro izrisala karto.
 

Jodlar

Pripravnik
20. jul 2007
742
0
16
He! Misliš kao Light Cola in podobno
Light verzija ne pomeni, da je "lažja"!!!
Dejansko bi bilo še slabše, ker gre za drugačen (slabši) način kompresije in so (je) datoteka še večja.
 

ibor

Zelenc'
19. jun 2010
8
0
1
53
alo, mojstri!

Da ne odpiram nove teme, bom kar tule vprašal.. Pred kratkim se mi je pojavilo nekaj čudnega.. Imam N958GB z 5.00.50s60.9. Prej sem mel stari AR, vendar je sedaj pri tanovem isto.. Ko kot cilj izberem katero od lokacij, ki sem jih poimenoval, se garmin v trenutku ugasne. Se pravi.. poiščem naslov xy, ga shranim in ga preimenujem v npr. luštna lokacija - od tega trenutka naprej se garmin sesuva ko izberem luštno lokacijo kot cilj. sem na novo inštaliral Garmina, mape, menjal jezik v ang.... nič
uf-1.gif

ima kdo kakšno idejo?
Pozdrav,
robi.
 
Nazadnje urejeno:

Goran_r

Pripravnik
18. okt 2007
165
0
16
Tudi meni se je to dogajalo. Poskusi točko preimenovati takoj, ko jo shraniš. To bi moralo pomagati. Če vmes delaš kaj drugega in jo potem preimenuješ, potem meče ven.
 

TKJJ

Pripravnik
28. nov 2009
316
0
16
Maribor
To dela tudi meni sedaj po nadgradnji XT-ja. Sem si shranil pozicijo na vikendu, jo takoj preimenoval v "Vikend". Sedaj pa, ko izberem "Vikend" in dam "Pojdi", se takoj ugasne. Poskusil sem z drugacnim imenom, pa ne pomaga.