Priseski za armaturko, ali kaj podobnega?

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.540
113
No..zadevo sem končno dobil.

Moram priznati, da sem dokaj navdušen. Za ta denar je pomoje zlo dobra zadeva. Priporočam.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Fiatista pravi:
Če je nebi rad fasal v tikvo ob prvem možnejšem zaviranju ali z njo ubil kakega sopotnika, ti to toplo odsvetujem.
Za kaj pravzaprav gre?

Pri zaviranju reči letijo naprej, in laptop bo pred vodnikom, tako da nevem kako bi ga lahko sploh zadel, kajšele ubil.

Pa vseeno, če je tako močan trk da bo laptop skakal po celi kabini, bo to najmanjši problem, glede nato kaj bo delalo
z pločevino avta, airbagi in seveda potniki.

Na postodajalca:

Nebi raje vložil kak €, pa si naredil tuch scr v amaturko, al pa enostavno kupil DVD radijo, še mogoče kak
extern disk, pa si zmagal.

Upam da veš kaka je možnost da ti sunejo ta mali laptop z avta.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.540
113
Saj ne, da bi bila zadeva trajno zmontirana v avtomobil. Ampak za na pot, da služi kot navigacija, ko pa končas z potjo pa si ga daš v žep in se vsedeš v bližnjem kafiču ter si ogledaš maile in ostale stvari.

V kolikor pa ima kdo mladino, pa lahko služi vmes tudi za gledanje risank, da dajo deca mir med vožnjo, etc...
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Ježka boš preverjeno spravil dol brez kakršnihkoli pripomočkov in nič ti ne bo ostalo na plastiki. Prisesek za na steklo ti odsvetujem, ker se ti bo laptop zibal ko fedr, preizkušeno pred 2 tednoma in to na dosti krajši razdalji-ročici kot je ta tvoja.
Osebno bom naredil iz poliestra eno oblikco, ki bo pasala v sprednji zgornji odprt predal, malo jo bom podaljšal do sebe in dno, katero bo v predalu bom obtežil oz. že prej vgradil kos železne plošče, nato pa čez napopal vlakna.
grims-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.540
113
Saj sem že povedal, da sem nabavil stojalo, katero zelo dobro opravlja svojo nalogo.

Tudi zelo intenzivno zaviranje in hitre ovinke prenese brez problema.

Zadeva je pa pomoje uporabna za prenosnike (in podobne napravice) do kakšnih 2kil...več bi pa znala biti že kriza, ali pa tudi ne
wink-1.gif