Priseski za armaturko, ali kaj podobnega?

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.541
113
Imam zadevo težko skoraj 1kg katero bi rad fixiral na armaturko.

Je ploska in skoraj "paše" na armaturko, le fixirati bi bilo potrebno. Obstaja kaj takšnega? Mogoče kaki priseski za bolj grobe površine ali pa kaj lepljivega?
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Če je nebi rad fasal v tikvo ob prvem možnejšem zaviranju ali z njo ubil kakega sopotnika, ti to toplo odsvetujem.
Za kaj pravzaprav gre?
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.717
39
48
Nič od naštetega ne bo držalo - priseski sploh ne - dvostransko lepilo .... do bližnjega zaviranja oz. pospeševanja.
Kniping bo še najboljši.
Predvidevam, da hočeš namestit laptop na armaturo? Osebenega avta ali kaj drugega?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.541
113
Ja..tako je...laptop, ampak gre se za zelo mali laptop in lahek.

Kaj pa je kniping?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.541
113
smile-1.gif


Eh to odpade..armaturke ne bomo uničevali.

Rajši sem, da zadeva zleti dol na vsake tolko, kot pa da imam luknje not
smile-1.gif
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Darjan ... a to bi potem ko prideš domol snel iz armature ali bi pustil gor ?
Zadeva je takšna, da obstaja zelo hud dvostranski lepilni trak, širine 1.5cm in njegova nosilnost je 40kg. Imajo jih v OBIju. Znamka je pattex.
Uporabil sem ga 1.5cm, da sem zalepil eno zadevo na plastiko.
Da sem zadevo potem ločil sem moral z izvijačem odspodaj, da sem zadeve ločil.
V glavnem, DRŽIU KO PES JEŽA !
10.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.541
113
Ker se gre za prenosnik, bi seveda snel.

A če druge možnost ni, bi si izdelal nek nosilec, kateri bi bil potem pritrjen trajno na armaturko, prenosnik pa bo potem nekako pritrdil na njega.

Bom pa v kratkem objavil kakšen filmček, kako zgleda zadeva "v akciji"
wink-1.gif
 

Don_kugla

Pripravnik
17. avg 2007
525
0
16
Maribor
Citat:
Uporabnik Fiatista pravi:
Če je nebi rad fasal v tikvo ob prvem možnejšem zaviranju ali z njo ubil kakega sopotnika, ti to toplo odsvetujem.
Za kaj pravzaprav gre?
Kako pa ti zaviraš,da ti stvari z armaturke letijo nazaj???
hysterical-1.gif

Najbrž bi pri zaviranju naj....lo vetrobransko steklo!
evil.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.340
5.853
113
pri taščici
Mogoče bi probal s klasičnim "šiviljskim" ježkom. Saj veš tistega ki je sestavljen iz dve strani. Na eni strani je "mucka" na drugi pa "grob" šmirgel in ko to skupaj stisneš je na strig zelo močno, na dvig se pa seveda loči. Kakšen je uraden naziv ne vem, lahko pa vprašam. razmisli pa, kako boš odstranil "neostik" z mesta kjer boš ta trak nalepil na lap top in armaturko. Se zna mal zakomplicirat, ali pa če boš kar gor pustil. Mogoče se dobi kakšno lepilo ki drži, in se da tudi sorazmerno enostavno očistit,ko ga ne potrebuješ več
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.541
113
Kaj pa kaj TAKŠNEGA?

Zadevi sicer ne nasedem popolnoma, ampak glede na to, da že imam sedaj dokaj "stabilno" montiran prenosnik, bi kaj takšnega samo pripomoglo k boljšemu oprijemu.

Se da to dobit kje v slo ?
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Citat:
Uporabnik Don_kugla pravi:Kako pa ti zaviraš,da ti stvari z armaturke letijo nazaj???
hysterical-1.gif

Najbrž bi pri zaviranju naj....lo vetrobransko steklo!
evil.gif
Ok, mal sem zabluzu
smile-1.gif
.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.541
113
Citat:
Uporabnik AndrejD pravi:
Baje obstajajo namenski nosilci za eee PC.

Iščem že 3 tedne, a nič ne najdem...se priporočam za kakršen koli namig, kje se jih dobi.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.541
113
Mislim, da se temu reče Velcro ?

No.zadeva se še mi zdi najboljša varianta, ker ne najdem nič kaj drugega..pametnega.

Kje bi pri nas lahko dobil tele "ježke" ?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.585
264
113
v šiviljskih trgovinah?

hja je pa zoprno, ker nočeš poškodovat armature! ker tud lim od ježka bo ostal gor, sploh poleti, ko se bo lepo zapekel v plastiko... zihr se bo videlo! probaj narest kakšen nosilec skozi zračnike? ponavadi so tam notr šraufi za armaturo, in bi tja notr vpel ta kovinski nosilec, in bi pol natikal notebook gor pa dol! sej je malo konjsko, sam če ga lepo črno pobarvaš se ga sploh ne vidi tok... ko boš pa prodal avto, pa samo odšraufaš, pa je...

mal večji projekt ja, sam je pa zihr uredu!
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.340
5.853
113
pri taščici
pravilno , Velcro

šiviljske trgovine, če ne boš dobil sporoči, bom šel v akcijo.

Glede lepila sem pa mrzel. Nimam pojma katero lepilo bi držalo in potem brez večjih težav odstranil (praske, olupljena barva....)